Дитячі засоби для прання

Виберіть підкатегорію

179 грн

(1)
Рідкий засіб для прання Proprete Baby Care 1 л
Концентрований безфосфатний екологічний  гель для делікатного вимогливого прання дитячої білизни  Proprete Baby Care. Для всіх типів тканин ..
Призначення: Для дитячих речей
Об'єм упаковки: 1 л

178 грн

(1)
Пральний порошок Proprete Baby Care 1 кг
Концентрований безфосфатний екологічний пральний порошок Proprete Baby Care на натуральній основі для автоматичного і ручного  делікатного вимогл..
Призначення: Для дитячих речей
Об'єм упаковки: 1 кг

64 грн

(1)
Рідкий засіб для прання Proprete Baby Care 300 мл
Концентрований безфосфатний екологічний  гель для делікатного вимогливого прання дитячої білизни  Proprete Baby Care. Для всіх типів тканин ..
Призначення: Для дитячих речей
Об'єм упаковки: 0,3 л

680 грн

Порошок безфосфатний Proprete Baby Care, 5 кг
Концентрований безфосфатний екологічний пральний порошок на натуральній основі для автоматичного і ручного  делікатного вимогливого прання дитячо..
Призначення: Для дитячих речей
Об'єм упаковки: 5 кг

698 грн

Рідкий засіб для прання Proprete Baby Care 5 л
Концентрований безфосфатний екологічний  гель для делікатного вимогливого прання дитячої білизни. Для всіх типів тканин (окрім шерсті та шовку) ..
Призначення: Для дитячих речей
Об'єм упаковки: 5 л
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Дитяча шкіра не виносить контакту з залишками хімічних речовин, які лишаються у волокнах після прання одягу. Алергії, подразнення, кашель та нежить можуть з'явитись через агресивні засоби для прання дитячої білизни. Значить, потрібен продукт, який:

  • має формулу, безпечну для чутливих малюків;
  • повністю розчиняється під час прання;
  • вимивається без сліду;
  • не турбує сильним запахом;
  • надає речам м'якість.

Дитячі засоби для прання UaMet порадують малечу якістю випраного одягу, батьки оцінять склад, обережне відношення до тканини та відсутність алергічних реакцій після використання цих продуктів.

 Дитячі еко засоби для прання

Екологічні, а значить безпечні засоби для прання для дітей

Серед звичайної побутової хімії важко знайти повністю безпечні дитячі засоби для прання. Шкіра малюків миттєво реагує висипанням, склад миючого гелю та порошку має бути вільним від компонентів, що провокують алергію. В UaMet продається саме такий пральний порошок для дитячої білизни. В ньому немає ні фосфатів, ні цеолітів, ні фосфонатів. Віддушки та оптичний відбілювач ми також із нього виключили. Порошок, як і дитячий гель для прання, а також вся серія Baby Care, в яку входить засіб для дитячого посуду, були перевірені Інститутом медицини праці Нац. Академії медичних наук України, який видав висновок про їх екологічність. Також засоби для прання дитячої білизни марковані “Зеленим журавликом” — міжнародно визнаним знаком екологічності продукції.


Купити дитячі засоби для прання вигідно!

Біо порошки та гелі для дбайливого та безпечного очищення одягу вашого малюка в нашому інтернет-магазині еко товарів українського виробництва коштують недорого. Запрошуємо купити дитячі засоби для прання у наборах та великих об'ємах — в обох випадках вартість буде нижче. Наші постійні покупці користуються перевагами дисконтної програми.

Еко засоби для прання дитячої білизни посприяють гарному самопочуттю та здоров'ю вашої дитинки. Спробуйте натуральну побутову хімію, нехай дитячі засоби для прання піклуються про ваших близьких!