Анибактеріальний засіб Proprete Antibac+

14.04.2021

Наш дім – наша фортеця.


Всі ми чудово знаємо цей вислів та згодні з ним на 100%.


Та для забезпечення гарних та комфортних умов потрібно докласти безліч зусиль, багато часу та підібрати надійні засоби.


Найбільша кількість мікробів зазвичай накопичується у найменш очікуваних місцях, а саме:


  • Кухонна раковина – надзвичайно комфортне місце для розмноження грибків та мікробів, залишки їжі та тепла вода чудово сприяє цьому. Кожного разу, після миття посуду, потрібно витирати насухо раковину, а раз на тиждень оброблювати антибактеріальним засобом. Найбруднішим вважається водостік, який також потрібно заливати дезінфікуючими засобами не менше одного разу на тиждень. Губку для миття посуду бажано змінювати кожні 5-7 днів.


  • Обробні дошки – на їх поверхні збирається велика кількість мікробів, а на дерев'яних може навіть з'явитись грибок. А все через обробку на них свіжого м'яса та риби, адже мікроби, які можуть бути на цих продуктах, гинуть тільки після термічної обробки високими температурами. Такі дошки потрібно дезінфікувати не менше раза на тиждень та протирати сухим рушником. Ідеальним варіантом буде придбати декілька дошок для сирого м'яса та продуктів, які вживаються в сирому вигляді.


  • Ванна кімната та занавіска. Мікроби частіш за все зосереджені біля зливу, в міжплиточних швах, на насадці душа, змішувачі. Обробити ці місця можна розчином соди та лимонної кислоти, а спеціальний засіб, такий, як Proprete Antibac+ , забезпечить більш якісніший та довготривалий результат. Занавіска в ванній може приховувати досить неприємні сюрпризи, жовті розводи знизу – це скупчення бактерій. Тож змінювати занавіску потрібно, як можна частіше або придбати тканинну, яку можна прати в пральній машині.


  • Місця утримання тварин. Миски для годування тварин бажано очищати кожного дня, висипати залишки їжі та мити миючим засобом, змиваючи потім гарячою водою. Воду для пиття також потрібно змінювати кожного дня, щоб шкідливі мікроорганізми не встигали розмножуватись. Пластиковий та керамічний посуд є найбільш придатливим місцем для розмноження мікробів. Лотки для тварин також вимагають постійної обробки антибактеріальними засобами, які не тільки мають боротися з бактеріями, а й усувати неприємні запахи.


  • Дверні ручки та вимикачі. Ви тільки уявіть, яку кількість разів за день ми торкаємось цих предметів, при цьому наші руки можуть бути не надто чистими. Теж саме стосується і ручок на меблях. Задля запобігання розповсюдження мікробів та бактерій слід раз на тиждень оброблювати вимикачі та ручки у будинку дезінфікуючими, антибактеріальними засобами або вологими серветками на спиртовій основі.


  • Цвіль і пліснява – вважаються найнебезпечнішими. Вони не завжди супроводжуються неприємним запахом і можуть виникати у місцях та кутках, невидимих для ока, але небезпека однозначно дуже висока, можуть виникнути алергічні реакції, особливо у маленьких діток. Також виникають хвороби, які з часом можуть переходити у хронічні. Якщо у вашій оселі з'явилися ці неприємні друзі, будьте готові до постійної обробки заражених поверхонь. Простим протиранням вологою серветкою проблему не вирішити, варто використовувати протигрибкові засоби, або антибактеріальні. Тут вам чудово стане у пригоді антибактеріальний засіб Proprete Atnibac+, який призначений для усунення неприємних запахів, антибактеріальної обробки та очищення поверхонь схильних до скупчення мікробів, бактерій, плісняви та грибків.


Антибактеріальний засіб Proprete Antibac+ є універсальним засобом.


Безперечні переваги:

- знищує бактерії, плісняву, грибок

- усуває неприємні запахи після тварин

- видаляє запах поту на одязі та взутті

- очищує поверхні від бруду та мікробів


При цьому, абсолютно безпечний для навколишнього середовища, не містить в складі хлор, барвники, абразиви та є 100% біорозчинним.


Зверніть увагу! Засіб має в собі активний кисень, використовувати обов'язково в гумових рукавичках.