Концентрована економія: на що здатні концентровані засоби для миття?

22.04.2021

Теплі весняні дні викликають приємну метушню у багатьох родинах – час збиратися на дачу! Дітлахи будуть цілими днями гратись з друзями на вулиці, їсти свіжі ягоди і фрукти, татусі підуть на рибалку чи по гриби, матусі – поратимуться у квітнику та закриватимуть консервацію. А вечорами велика родина збиратиметься біля вогнища на шашлики. 

В усій цій романтиці є одне «але» – прання та миття посуду значно побільшає! Для поїздки на усе літо в село чи на дачу – якнайкраще підійдуть концентровані засоби для миття.

Щоправда, багато людей і досі остерігається концентратів, адже не дуже обізнані, що воно таке? Та й коштують ці засоби не дешево. А ще існує міф, що вони – шкідливі для  здоров’я та довкілля.

У цій статті ми доведемо вам, що навпаки, концентровані засоби для миття – ефективні, безпечні та економні! При чому економлять вони не лише сімейний бюджет.

Концентрована побутова хімія – це засоби з високим вмістом діючих речовин.

Концентрати економлять:

Гроші. Так, на перший погляд здається, що ціна концентрованих засобів у декілька разів вища, ніж звичних брендів побутової хімії. 

Однак концентрованих порошків та гелів для прання треба значно менше сипати/лити на один цикл, а значить розчин витрачається повільніше ніж звичайні засоби.

Засоби для миття посуду можна розводити водою 1 до 5, а можна й просто використовувати в мінімальній кількості. 

Отже концентрованими засобами ви будете користуватись вп’ятеро довше, а значить – зекономите кошти на купівлі нових.

Сили. Господині знають, скільки зусиль потрібно, щоб відмити пригорілий жир на посуді, чи відіпрати жирну пляму на скатертині. Якщо ви маєте складне забруднення та озброїлись засобами для миття з масмаркету,  збільшити концентрацію активних речовин у них вже неможливо. Навіть якщо залишити засіб нанесеним на кілька годин. Хіба що силу тертя доведеться збільшити, але хіба не для того потрібна хімія, щоб полегшити домашню працю? А от концентровані засоби впораються з сильними забрудненнями легко!

Час. Правильно підібрані засоби допоможуть вам разом із силами заощадити ще й час, витрачений на прання чи прибирання. 

Крім того ви збережете дорогоцінні години на численні походи до магазину за новим миючим засобом. А у випадку з відпочинком на дачі – не доведеться їхати до міста на машині, витрачаючи пальне і, знову-таки, гроші та час на заправку. 

Місце. Концентровані засоби – це не обов’язково величезні упаковки. Так, наприклад, 1 кг концентрованого прального порошку дорівнює 4,5 кг звичайного засобу. Тобто 1 кг концентрату заміняє більш ніж 4 пачки звичайного порошку і його може вистачити на 2-3 місяці (залежно від величини родини і частоти прання). Отже ви економите місце в автомобілі та коморі під час перевезення й зберігання цих засобів!

Природні ресурси. Сучасні виробники піклуються про навколишнє середовище і пропонують концентровані миючі засоби з безпечних біологічно розчинних інгредієнтів, які не шкодять природі та здоров'ю людей. 

Перед надходженням у продаж продукція проходить ряд лабораторних досліджень, після чого отримує сертифікати відповідності вимогам міжнародних стандартів і санітарно-гігієнічних норм.

А ще після концентрованої хімії залишається менше тари, що підлягає утилізації, адже продукт витрачається повільно і одного флакона чи упаковки вистачає надовго. Це по-перше знижує витрати на вивезення сміття, а по-друге сприяє значній економії при утилізації відходів, і меншому забрудненню навколишнього середовища.

Нерви. В період карантинів, підвищення цін чи відпочинку на дачі, мати «стратегічні запаси» побутової хімії – значить бути впевненим, що ваша родина не буде заскочена зненацька спорожнілою упаковкою, саме в той час, коли на вулиці дощ, в кишенях порожньо, або хтось погано почувається. Маючи концентровані засоби вдома ви ще й зі старенькою сусідкою поділитесь, якщо в неї виникне така потреба!

Концентровані продукти не лише легко та ефективно впораються зі складними забрудненнями, а й знищать хвороботворні мікроорганізми та неприємні запахи. Цим знову-таки позбавлять вас від зайвих переживань та дискомфорту.

З розглянутого вище бачимо, що концентровані засоби миючі засоби – значно вигідніші й ефективніші за звичайну побутову хімію. Прання та миття посуду стає більш безпечним та швидким.

Інтернет магазин UAmet пропонує концентровані еко засоби для прання та прибирання від вітчизняного виробника. Великі упаковки збережуть ваші гроші, час та сили, а засобів вам вистачить на місяці та навіть роки! Пральні порошки, гелі та засоби для миття посуду від UAmet мають знак екологічності «Зелений журавлик», що відповідає стандарту ISO 14024.