Турбота про найдорожчих: засоби для миття дитячого посуду

08.05.2021

Сьогоднішня тема не менш важлива – засоби для миття дитячого посуду. Як досягти балансу між ідеальною чистотою пляшечок і тарілок, захистом дитини від патогенних мікроорганізмів, та запобігти шкоді, котру можуть нанести деякі хімічні сполуки у миючих засобах?


Ідеальний засіб для миття дитячого посуду – який він?

Особливості дитячої системи травлення:

Засіб для миття дитячого посуду

 Травна система малюків раннього віку недосконала. Пройде немало часу, перш ніж органи травлення у дітей почнуть функціонувати так само, як у дорослих.

 Починаючи від порожнини рота і закінчуючи стінками кишечнику слизові оболонки органів травлення мають спільну рису – вони тонкі і ніжні. Тендітна структура робить їх безпорадними перед ентерококами, кишковою паличкою та іншими шкідливими мікробами.

 Для шлунку дитини характерна низька концентрація соляної кислоти – важливого антибактеріального фактору травного соку. Тому дитячий організм такий вразливий перед середовищем, повним чужорідних мікроорганізмів.

 Порушення гігієнічних норм – небезпечне для малюків. Через ніжні слизові оболонки легко проникають мікроби, тому до догляду за немовлям потрібно ставитися максимально відповідально. Брудні руки і пляшечки можуть бути джерелами інфекції.

 Роль кишково-шлункового тракту в алергічному процесі – безперечна. Адже кишківник є дуже важливим імунним органом та служить вхідними воротами для проникнення в організм різноманітних екзогенних алергенів (харчових, хімічних, лікарських, паразитарних та інших).

Поради, щодо вибору та використання дитячих засобів для миття посуду:

 Засіб для миття дитячого посуду обов'язково має бути безпечним, не токсичним, без барвників та ароматизаторів, щоб уникнути алергічної реакції.

 Важливою ознакою безпеки продукту є здатність ретельно вимиватись з поверхні навіть у холодній воді. При недбалому змиванні на тарілках залишаються ПАР, котрі потрапляють в їжу, а потім і організм дитини. Відповідно до Держстандарту залишок ПАР не повинен перевищувати 0,1-0,5 мг / дм³.


Чого НЕ повинно бути в складі дитячого засобу?

Наприклад:

 Небезпечних речовин – фосфатів, парабенів, формальдегідів, нафтопродуктів. Зрештою їх не повинно бути і у звичайних засобах для миття посуду.

 Речовин, здатних викликати алергічні реакції.

 Насиченого запаху квітів, ацетону, розчинника (ліпше взагалі без ароматів).

Побутова хімія інтернет-магазину UAmet – це екологічні засоби вітчизняних виробників. Серед них – безпечні, натуральні та делікатні миючі засоби для дитячого посуду. У їх складі відсутні будь-які агресивні компоненти.

Дитяча побутова хімія в UAmet безпечна, екологічна, гіпоалергенна та економічна!