О нас

Est Etoile Group Ltd. пропонуємо відмінну продукцію з перших рук як в роздріб, так і дрібним, великим оптом.

Екологічна побутова хімія - турбота про чистоту у вашому будинку і вашої сім'ї!

UAmet (Український Магазин екотоварів) створений спеціально для тих, хто піклується про своє здоров'я, здоров'я своїх близьких і рідних, здоров'я своїх дітей. Для тих, кому не байдужа доля нашої екології, планети. Створюючи і використовуючи безпечні засоби побутової хімії, ми спільно з вами дбаємо про екологію.

Завдяки простоті замовлення і отримання покупки, екологічна косметика і побутова хімія України стають доступнішими, а пряма взаємодія з виробником гарантує високу якість всієї продукції і чесні ціни.

У нашому асортименті кожен знайде для себе необхідний товар:

І це ще не все! Продукція представлена ​​як в стандартних упаковках (погодьтеся, щоб віддати перевагу, потрібно спочатку спробувати), так і в великих упаковках , які дозволяють використовувати екотовари з економією сімейного бюджету !

Екологічна косметика і засоби побутової хімії з гарантією якості!

Натуральна косметика і побутова хімія, купити яку ви можете в Українському Магазині екотоварів UAmet - це 100% оригінальний товар! Ми гарантуємо повне виключення фальсифікації і високу якість всієї продукції. 

Всі товари на нашому сайті мають сертифікати відповідності українським та європейським стандартам, а також критеріям і до екологічної продукції.

Ви можете впливати на асортимент і якість продукції!

Купуючи в нашому інтернет-магазині товари побутової хімії і натуральні косметичні засоби, ви можете вплинути на розширення асортименту і повідомити про свої побажання, залишаючи відгуки про нашу продукцію і рівень сервісу. Кожне зауваження, кожна пропозиція обов'язково будуть почуті і прийняті до уваги в майбутніх випусках продукції.

У своїй господарській діяльності ми спираємося на законодавство України, поважаємо закон «Про захист прав споживачів» і своїх покупців!

Детальніше ознайомитися з продукцією компанії Est Etoile Group ltd можна пройшовши за посиланням: estetoile.com.ua

Слава Україні!