О нас

Ми, інтернет-магазин UAmet (Український Магазин ЕкоТоварів) в тісній співпраці з українською компанією-виробником безпечних товарів побутової й професійної хімії та профілактичної косметики Est Etoile Group Ltd. пропонуємо відмінну продукцію з перших рук як в роздріб так і мілким, великим гуртом.

Наші клієнти – це мешканці нашої країни, мешканці як великих міст, так и маленьких селищ. Для всіх у нас знайдеться затребуваний товар.

UAmet (Український Магазин ЕкоТоварів) створений спеціально для тих, хто піклується про своє здоров’я, здоров’я своїх близьких та рідних, здоров’я своїх дітей. Для тих, кому небайдужа доля нашої екології, планети. Ми разом з вами піклуємось про екологію.

Простота замовлення та отримання покупки робить наші товари ще доступнішими, а пряма взаємодія з виробником гарантує найвищу якість всієї продукції.

Замовляючи товари в UAmet (Український Магазин ЕкоТоварів) ви отримуєте 100% оригінальний товар та захист від фальсифікації.

Ви маєте можливість впливати на асортимент та якість продукції  виробника шляхом надання відгуків та пропозицій. Кожне зауваження, кожна пропозиція обов’язково будуть почуті та взяті до уваги у майбутніх випусках продукції.

В своїй господарській діяльності ми спираємося на законодавство Украйни, на закон «Про захист прав споживачів» тощо.

Детальніше ознайомитись з продукцією компанії Est Etoile Group ltd можливо за посиланням: estetoile.com.ua

Слава Україні!