Відбілювачі та плямовивідники

Чи можна врятувати улюблений одяг, на який була посаджена жирна пляма? Існує засіб повернути колишню білизну сорочкам та блузам? Екологічний відбілювач для одягу виробництва UAmet позбавить білі речі від неприємного сірого тону, а плямовивідник для білизни усуне забруднення, подарувавши можливість знову надягти вбрання, яке ви, по необережності, ледь не втратили.


Плямовивідники для одягу — успішна еко реставрація улюблених речей

Плями від кави, соку, косметики, особливо, якщо їх появу не відразу вдалося відстежити, вивести складно. Агресивний плямовивідник, під час боротьби з проблемою, часто висвітлює ділянку або змінює її колір. Плямовивідник для білизни на основі натуральних компонентів обережно усуває пляму, не залишаючи сліду.

  • Річ збереже початковий колір.
  • Фактура матеріалу не зміниться.
  • Не виникне розтягнутих ділянок.
  • При наступних циклах прання не з'являться висвітлені зони.

Використовуйте плямовивідник для прання по інструкції, не потрібно втирати його у матеріал. Також радимо придбати безфосфатний гель для прання білизни або купити пральний порошок з натуральним складом, бо хімічні речовини, при обробці одягу додатковими засобами, можуть принести неприємний сюрприз.

Відбілювач-плямовивідник має посилену ефективність, але використовуйте його лише на речах, яким потрібно повернути білий колір. Консультант порадить, який плямовивідник для одягу купити для обробки різних видів тканини. Для того, щоб продукт виконував своє завдання, необхідно розуміти:

  • з плямою якого походження він має боротись;
  • як давно проблема з'явилась на одязі;
  • наскільки делікатним та складним в обробці є матеріал виробу.

Плямовивідник може мати обмеження. Деякі плями з одягу в домашніх умовах безслідно вивести неможливо, будьте уважні, щоб безповоротно не зіпсувати річ.


Відбілювач на сторожі білих тканин

Якісний пральний порошок, сучасна пральна машина не гарантують того, що біла річ збереже колір. Таке вбрання сиріє від низької якості води, довгого лежання й навіть повільного висихання. Піт, що в'ївся, лишає жовті плями, також не варто прати разом білі речі із різних типів тканини. Врятувати улюблену білизну, блузу, сукню можна, якщо якісний відбілювач купити. У складі продукції UAmet нема шкідливих хімічних речовин, екологічний відбілювач для білизни не лише відновить колір, але й:

  • продезінфікує;
  • підвищить захист тканини;
  • буде сприяти збереженню кольору при наступному пранні.

Увага, відбілювач для прання, навіть екологічний, не можна застосовувати на всіх типах тканини. Подивіться етикетку виробу, впевніться, що виробник дозволяє використовувати на ньому відбілювач. Матеріал може виявитись примхливим, тестуйте екологічні відбілювачі перед повноцінним застосуванням. UAmet є виробником товарів, представлених в магазині, тому ми знаємо точне дозування. Не збільшуйте кількість відбілювачу для одягу, щоб не отримати небажаний ефект.

Наші еко товари допоможуть вам довше зберігати колір, м’якість, гарний зовнішній вигляд одягу. Відбілювачи для білизни з повністю безпечним складом, нешкідливі плямовивідники купити, за невисокою ціною, можна в магазині українських еко товарів UAmet!


У даній категорії нема товарів.