Засоби для миття посуду в великій упаковці

698 грн

(1)
Засіб для миття посуду COMPLEX 5 л
Концентрований бесфосфатний рідкий засіб PROPRETE COMPLEX призначений для ручного миття посуду в холодній та в гарячій воді, як в концентрованому,&nbs..
Призначення: Комплексне для посуду
Об'єм упаковки: 5 л

698 грн

(1)
Засіб для миття посуду MINERALS 5 л
Концентрований бесфосфатний рідкий засіб з мінералами із затоки Сиваш PROPRETE MINERALS призначений для ручного миття посуду в холодній та в гарячій в..
Призначення: Для посуду
Об'єм упаковки: 5 л

677 грн

(2)
Засіб для миття посуду BABY CARE 5 л
Концентрований бесфосфатний рідкий засіб Proprete Baby Care призначений для ручного миття посуду в холодній та в гарячій воді, як в концентрованому та..
Призначення: Для дитячого посуду
Об'єм упаковки: 5 л
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Знову раптово закінчилась рідина для миття посуду? Цей засіб використовується настільки швидко, що за його зникненням з пляшки не завжди вдається встежити. Засоби для миття посуду в великій упаковці — розумне вирішення проблеми. На місяці, а може й на довше, ви забезпечите себе відмінною миючою рідиною з натуральним безпечним складом.

 Засоби для миття посуди

Засоби для миття посуду в великій упаковці — гігієнічність у поєднані з суттєвою економію

Серед побутових засобів рідина для миття посуду лідирує й по швидкості використання, й по необхідності наявності в домі. Можна відкласти прання та миття підлоги, очищення плити та ванни, але накопичувати брудний посуд не можна, бо це створює антисанітарні умови на кухні та позбавляє чистої ємності для наступної їжі. Засоби для миття посуду в великій упаковці — купівля, якій ви зрадієте найбільш, оскільки у вас з'явиться значний запас засобу, який:

  • ефективно та швидко видаляє жир та інші забруднення з усіх посудних поверхонь;
  • не потребує для полоскання величезної кількості води;
  • не містить у складі хімічних речовин, які, лишившись на посуді, можуть спричинити шкоду організму;
  • не викликає алергії;
  • економно витрачається.

Засоби для миття посуду в великій упаковці в UaMet ароматизовані приємними ароматами. Ми спеціально розробили рідину для очищення дитячого посуду, вона не має запаху, протестована експертами Національної академії медичних наук України, визнана гіпоалергенною та абсолютно безпечною для малечі.


Засоби для миття посуду в великій упаковці — вигідний закуп!

У наявності й інші побутові товари збільшеного об'єму – засоби для прання у великій упаковці: гелі, порошки, ополіскувачі та плямовивідники. Ми пропонуємо вам 5-літрові каністри екологічних засобів по догляду за домівкою, оскільки продукти такогооб'єму коштують значно дешевше.

Біо засоби для миття посуду в великій упаковці дають можливість економити та зменшувати контакти з побутовою хімією, оскільки фосфати та інші небезпечні речовини, лишаючись на поверхні тарілок та приладів, потім потрапляють у наш організм. Еко засоби для миття посуду в великій упаковці подбають і про ваш бюджет, і про ваше здоров'я!