Засоби для посудомийних машин

171 грн

Гель для посудомийних машин Proprete Brilliant 1л
p.dline {line-height: 1.7;} Рідкий засіб для миття посуду в посудомийних машинах СуперКонцентрат Proprete Brilliant не містить фосфати, фосфо..
Призначення: Для посудомийних машин
Об'єм упаковки: 1 л

219 грн

Порошок для посудомийних машин Proprete Brilliant 1 кг
Безфосфатний концентрований  порошок для миття посуду в посудомийних машинах СуперКонцентрат Proprete Briliant. Безфосфатний концентрований&nb..
Призначення: Порошок для посудомийних машин
Об'єм упаковки: 1 кг

126 грн

Ополіскувач для посудомийних машин Proprete Brilliant 500 мл
Ополіскувач для посудомийних машин Proprete Brilliant призначений для ополіскування посуду в посудомийних машинах після основної стадії миття. Опол..
Призначення: Ополіскувач для посудомийних машин
Об'єм упаковки: 0,5 л
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Обираючи засіб для миття посуду в посудомийній машині,на які його особливості ви звертаєте увагу? Побутова хімія, яка використовується всередині техніки, має не лише якісно та безпечно виконувати своє головне завдання, але й дбати про працездатність пристрою. Миючий засіб для посудомийної машини від українського інтернет-магазину екотоварів UAmet виконує обидві функції. Наші продукти:

  • чудово відчищають стійкі забруднення та жир;
  • не мають у складі фосфатів, хлору, барвників та фосфонатів;
  • підходять для очищення дитячого посуду;
  • екологічні;
  • запобігають появі нальоту та корозії всередині машини;
  • економічні у витраті.

Екологічний засіб для посудомийних машин — безпечно очищений посуд

Більшість господинь обов'язково ополіскують посуд після миття у машині. Якщо купити засіб для посудомийних машин на еко основі, можна не побоюватись невидимих залишків побутової хімії на поверхні кухонного приладдя. Ви не будете витрачати час на додаткове ополіскування та турбуватись, якщо раптом забули це зробити.

Біо засіб для посудомийної машини має унікальну формулу, що дозволяє йому швидко розчинятись та повністю змиватись з поверхні. В UAmet можна окремо купити засіб для миття дитячого посуду, хоча всі наші гелі пройшли ретельну перевірку та мають сертифікат екологічності “Зелений журавлик”.

Обирайте свій засіб для миття посуду в машині

Оскільки екогель для миття посуду в нашому магазині представлений кількома різновидами продуктів, ми вважаємо, що й миючий засіб для посудомийної машини має відповідати різним смакам покупців. В нас є гель, порошок та ополіскувач для посилення дії та змивання залишків двох перших засобів для посудомийної машини після очищувальної стадії миття.

Ці побутові еко засоби:

  • потурбуються про чистий та сяючий вигляд посуду;
  • проводять дезінфекцію начиння підчас миття;
  • обережно відносяться до посуду та до машини.

Екологічний засіб для посудомийних машин ще більше спростить догляд за посудом, перетворивши щоденний кухонний обов'язок у задоволення. У продажу є набори “Задоволена посудомийна машина” – можливість для наших покупців купити засіб для посудомийних машин ще дешевше.