Гелі для прання у великій упаковці

698 грн

(1)
Рідкий засіб для прання Proprete Universal 5 л
Концентрований безфосфатний екологічний  гель для делікатного комплексного прання різних типів білизни (окрім шерсті та шовку). Нова технологі..
Призначення: Универсальное автомат
Об'єм упаковки: 5 л

698 грн

Рідкий засіб для прання Proprete Baby Care 5 л
Концентрований безфосфатний екологічний  гель для делікатного вимогливого прання дитячої білизни. Для всіх типів тканин (окрім шерсті та шовку) ..
Призначення: Для дитячих речей
Об'єм упаковки: 5 л

720 грн

(1)
Рідкий засіб для прання Proprete Colour 5 л
Концентрований безфосфатний екологічний  гель для делікатного вимогливого прання кольорової білизни.  Для всіх типів тканин (окрім шерсті та..
Призначення: Для кольорових речей
Об'єм упаковки: 5 л
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Гелі для прання в великій упаковці купувати зручно та вигідно. Ви отримаєте запас безфосфатного екологічного засобу на 200 циклів прання. Навіть якщо необхідність очищувати одяг виникає щоденно, цього об’єму вистачить на півроку. Погляньте на ціну гелю для прання у великій упаковці, вона невисока. А засіб, завдяки своїй природній формулі, не лише позбавить від бруду, але й поліпшить стан речей:

  • зберігаючи яскравість їхнього кольору;
  • укріплюючи структуру матеріалу;
  • усуваючи невеликі розтягнення волокон;
  • сприяючи швидкому висиханню;
  • дозволяючи проводити прання в холодній воді, що необхідно для деяких тканин.

Екологічні гелі для прання в великій упаковці українського виробництва

UaMet є не лише продавцем, а й виробником еко товарів. Побутова біохімія, представлена у розділі великих упаковок гелю для прання, дає можливість підтримувати чистоту одягу та білизни безпечним шляхом. Якщо ви вже знайомі з нашими продуктами, гелі для прання в великій упаковці стануть найбільш вигідним рішенням.

Каністра міцна, закривається герметично, її зручно зберігати. Вартість одного прання виходить набагато дешевшою. Сам гель, окрім обережного поводження з речами, дбає ще й про пральну машину, відчищаючи її від накипу. Для тих, хто не звик користуватись рідкими засобами, є пральні порошки у великій упаковці – також відмінний спосіб більш раціонально розподіляти бюджет, витрачаючи на купівлю побутових очищувальних засобів меншу кількість часу.

В UaMet є дисконтна програма – гелі для прання в великій упаковці та інші засоби збільшеного об’єму купувати зі знижками особливо вигідно.