Косметика для тіла

34 грн

Грязьова аплікація активна дія, 50 мл
Грязьова аплікація Est Etoile активна дія - інтенсивна грязьова аплікація з розігріваються ефектом, поліпшує кровообіг і трофіку тканин. Показання:..
Призначення: Для тіла
Об'єм упаковки: 50 мл

34 грн

Грязьова аплікація заспокійлива дія, 50 мл
Грязьова аплікація Est Etoile заспокійла дія. Високомінералізована, природна лікувальна грязь затоки Сиваш, що пройшла всі необхідні клінічні дослі..
Призначення: Для тіла
Об'єм упаковки: 50 мл

34 грн

Грязьова аплікація профілактика целюліту, 50 мл
Грязьова аплікація Est Etoile профілактика целюліту. М'який активний спосіб корекції ділянок тіла з залишками жиру (талії, живота, стегон), так..
Призначення: Для тіла
Об'єм упаковки: 50 мл

34 грн

Грязьова аплікація проф. захворювань шкіри, 50 мл
Грязьова аплікація Est Etoile профілактика захворювань шкіри. Показання: рекомендується застосовувати як профілактичний засіб при псоріазі, екземі,..
Призначення: Для тіла
Об'єм упаковки: 50 мл
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Сонце, мороз, кондиціоноване повітря приміщень, гормональні збої, різкі коливання ваги, вікові зміни — причин, через які можуть знадобитись засоби для догляду за тілом багато. Натуральні компоненти допоможуть:

  • почистити шкіру;
  • запобігти/зменшити прояви целюліту;
  • заспокоїти подразнення;
  • відновити;
  • омолодити.

Косметика для тіла в інтернет-магазині UaMet виконує вся ці завдання з підтримкою здоров'я організму. Бажаєте купити засіб для тіла, складові якого природні та корисні? У наявності натуральні косметичні засоби для волосся та еко засоби по догляду за шкірою обличчя.

Органічна косметика тіла — суцільна користь

Доглядаючи за обличчям, ви пам'ятаєте, що тіло також потребує турботи? Закутана в тканини, часто синтетичні, позбавлена прямого доступу повітря, пригнічена нестачею руху, шкіра сигналізує, що їй потрібна косметика для догляду за тілом:

  • лущенням;
  • почервонінням;
  • збільшенням чутливості;
  • стягнутістю;
  • млявим виглядом.

Засоби для шкіритіла потрібні в спекотну погоду, коли волога швидко покидає клітини, та в морози, в якості захисту від холоднечі. Органічна доглядова косметика для тіла підживлює організм ззовні, створюючи додатковий захисний шар на шкірі. Засоби для тіла на натуральній основі просочуються в клітини, допомагаючи їм лишатись здоровими. Компонент продуктів ТМ Est Etoile — лікувальна грязь — робить доглядові засоби для тіла дуже ефективними щодо очищення та відновлення епідермісу.

Оздоровча косметика для догляду за шкірою тіла

Грязьові аплікації UaMet містять в собі багато чудових можливостей оздоровити ваш організм. Наша доглядова косметика для тіла може використовуватися, як антистресовий продукт, знімати больові прояви, нормалізувати кровообіг. В залежності від складу, засоби сприяють загоєнню ран, проводять дезінфекцію, поліпшують обмін речовин. Ця доглядова косметика для тіла буде працювати й всередині організму, підтримуючи його бадьорий, працездатний, здоровий стан.

Лікувальні засоби для догляду за шкірою тіла рекомендується застосовувати курсами, читайте опис до аплікацій. В магазині екотоварів UaMet вас очікує натуральна ефективно діюча косметика для тіла. Купити її — з дисконтом та безкоштовною доставкою — ви можете по дуже приємній ціні.