Засоби для кухні

140 грн

(2)
Засіб для миття кухні Proprete Кitchen універсальний
Засіб для миття кухні Proprete Кitchen універсальний призначений для миття різноманітних кухонних поверхонь, таких, як столи, стільниці, витяжки, кухо..
Призначення: Для прибирання кухні
Об'єм упаковки: 0,5 л

286 грн

(5)
Універсальний антибактеріальний засіб «Proprete Antibac+»
Засіб призначений для усунення неприємних запахів, антибактеріальної обробки та очищення поверхонь схильних до скупчення бактерій, плісняви та грибк..
Призначення: Прибирання
Об'єм упаковки: 0,5 л
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

В кухні потрібно підтримувати постійну чистоту. В UAmet ви знайдете ефективний засіб для кухні, який:

  • дозволяє очистити всі поверхні;
  • не містить фосфатів, абразивів та хлору;
  • не лишає по собі плям та розводів;
  • видаляє бруд різного походження;
  • знищує неприємні запахи;
  • безпечний для здоров'я.

Є в нас і спеціальний засіб для прибирання кухні, який можна використовувати в інших приміщеннях та обробляти одяг – Proprete Antibac+. Цей засіб для миття кухні особливо успішно бореться з бактеріями, лишаючись на 100% безпечним для здоров'я.

Засоби для кухні без хлору та фосфатів

Екологічні чистячі засоби для кухні — купити з розрахунком на тривале використання

Безфосфатні та концентровані миючі засоби для кухні, купити які український виробник UAmet запрошує за помірною ціною, усувають звичний тягар з домашніх турбот. Ці миючі засоби для кухні вже при нанесенні виділяють тонкий приємний аромат, безпека якого забезпечується відсутністю хімічних сполук. Наш універсальний засіб для кухні підходить для різних типів поверхні, в тому числі й сантехнічних. Можна окремо придбати миючий засіб для підлоги, ванни, умивальнику та унітазу, засіб для миття скла.

Важлива перевага, яку мають наші еко чистячі засоби для кухні — ціна. Враховуючи концентрований склад, витрати є дуже економічними. Перейшовши на натуральну побутову хімію, ви отримуєте ефективний миючий засіб для кухні, корисний для здоров'я, обережний по відношенню до кераміки, емалі та меблів. Вигідніше за все купити засіб для кухні у наборі, в який, можливо, будуть також входити засоби для ванної або миття посуду — товари, які потрібні завжди.


Чистячі засоби для кухні без хлору та фосфатів

Ефективні чистячі засоби кухні без агресивної хімії зроблять умови у вашому домі значно здоровішими!

  • По підлозі, після прибирання, можна ходити босоніж.
  • Стільниця не потребує нескінченого протирання.
  • Мийка та плита блищать, радуючи око.

Якщо купити засіб для кухні антибактеріального призначення, їм можна обробляти навіть взуття та зону дверей, що в теперішніх умовах дуже актуально. Подивіться, скільки функцій виконують наші біо чистячі засоби для кухні, ціна їх лишається доступною.

Запрошуємо за необхідними, безпечними і економічними засобами для прибирання дому! Еко засоби для миття кухні подарують вам неповторне відчуття чистоти!