Ополіскувачі

208 грн

(1)
Концентрований кондиціонер-ополіскувач "Літній дощ"
Концентрований безфосфатний кондиціонер-ополіскувач для білизни Proprete "Літній дощ". З ароматом свіжості дощу.До 50 циклів прання.Для натуральних та..
Призначення: Ополіскувач
Об'єм упаковки: 1 л

191 грн

(1)
Концентрований кондиціонер-ополіскувач "Карпатські полонини"
Концентрований бесфосфатний кондиціонер-ополіскувач для білизни Proprete "Карпатські полонини". З ароматом Карпатських трав.До 50 циклів прання.Для на..
Призначення: Ополіскувач
Об'єм упаковки: 1 л

195 грн

(1)
Концентрований кондиціонер-ополіскувач "Солодка фантазія"
Концентрований бесфосфатний кондиціонер-ополіскувач для білизни Proprete "Солодка фантазия".До 50 циклів прання.Для натуральних та синтетичних типів т..
Призначення: Ополіскувач
Об'єм упаковки: 1 л
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Навіть маючи дуже якісний пральний порошок, кондиціонер-ополіскувач все одно варто додати до машини перед пранням. Цей корисний засіб:

  • подбає про одяг;
  • полегшить догляд за ним;
  • подовжить час користування речами.

Ополіскувач для одягу дозволяє довше радіти свіжості та охайному вигляду ваших улюблених речей.

У комплект до еко порошку безфосфатний кондиціонер-ополіскувач для білизни

Пральний порошок без фосфатів — перший крок до поліпшення безпеки та збереження речей, які ви носите. Ополіскувач для білизни стане кроком № 2. Цей засіб необхідний для того, щоб тканина:

  • менше зношувалась;
  • зберігала свій колір;
  • не грубіла;
  • швидше сохла;
  • легше розгладжувалась праскою.

Один кондиціонер для прання, а скільки користі. Оскільки в UAmet представлені натуральні концентровані засоби, можна купити ополіскувач для білизни та користуватись їм дуже довго, захищаючи себе та свій одяг кожне прання на протязі місяців.

Вважається, що в деякі порошки ополіскувач для прання вже входить. Використовуючи рідкий засіб для прання, дехто вважає, що він не тільки очищує, а ще й виконує всі функції кондиціонеру. Спеціального, а тим більше безфосфатного кондиціонера для прання білизни жоден пральний порошок не замінить. Додайте засіб у наступне прання, ваші руки, очі та ніс, вивчаючи випраний одяг, відразу помітять різницю.

Купити Кондиціонер ополіскувач

Кондиціонер-ополіскувач для полегшення догляду за одягом

Збереження кольору та фактури тканини — не єдині бонуси, які забезпечує ополіскувач для білизни. Він має антистатичний ефект, додаючи комфорту у носіння синтетичного одягу. Кондиціонер для прання розгладжує матеріал, зменшує заломи, які створюються після крутіння у барабані машини, отже прасувати улюблену сукню чи сорочку буде легше. Також ополіскувач для одягу наповнює тканину приємним тонким ароматом. Це може бути запах квітів чи трав, свіжості, фруктів — кожен знайде свій аромат.

Практична причина купити ополіскувач для білизни — ціна на ці концентровані засоби в магазині еко товарів UAmet помірна. Якщо, окрім щоденного задоволення від м'якого та приємного на дотик одягу, згадати, що ополіскувач для прання збільшує його довговічність, купівля стає ще вигіднішою. В нашому асортименті декілька кондиціонерів-ополіскувачів для білизни. Будемо раді, якщо вони зроблять ваш догляд за речами більш легким, приємним та якісним.