Засоби для ванної та туалету

159 грн

(1)
Засіб для ванної кімнати Proprete Bathroom
Засіб для миття ванної кімнати універсальний Proprete Bathroom з ароматом зеленого чаю призначений для вибагливого миття ванн та душових кабін, ракови..
Призначення: Засіб для ванної кімнати
Об'єм упаковки: 0,5 л

157 грн

Засіб для ванної кімнати Proprete Bathroom без тригера
Засіб для миття ванної кімнати універсальний Proprete Bathroom без тригера з ароматом зеленого чаю призначений для вибагливого миття ванн та душових к..
Призначення: Засіб для ванної кімнати
Об'єм упаковки: 0,5 л

133 грн

(1)
Засіб для миття хромованих поверхонь Proprete Chrome
Рідкий засіб Proprete Chrome спеціально розроблений для миття та делікатного очищення хромованих поверхонь. Завдяки інноваційним рішенням Proprete ..
Призначення: Засіб для миття хромованих поверхонь
Об'єм упаковки: 0,5 л

286 грн

(5)
Універсальний антибактеріальний засіб «Proprete Antibac+»
Засіб призначений для усунення неприємних запахів, антибактеріальної обробки та очищення поверхонь схильних до скупчення бактерій, плісняви та грибк..
Призначення: Прибирання
Об'єм упаковки: 0,5 л
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Чи траплялось вам, використовуючи чистячий засіб для ванної, зіткнутися з такими неприємними проявами, як кашель, печіння в очах, поява червоних плям на шкірі рук? Засоби для ванних кімнат часто мають дуже агресивні формули для боротьби з мікробами, яких у цьому приміщенні більше, ніж в інших кімнатах. UAmet також запрошує купити засіб для туалету, але наші продукти мають безпечний для здоров'я, екологічний склад.


Біо-засіб для миття ванни

Тут ми миємо руки, купаємося, ходимо у туалет. Миючий засіб для ванни має бути дуже ефективним, інакше сантехніку та підлогу доведеться мити з ранку до вечора. Окрім своєї ефективності, засіб для туалету має бути безпечним, бо з сантехнікою контактують різні зони тіла, в тому числі ділянки з особливо ніжною шкірою. В магазині українських екотоварів ви знайдете чистячі засоби для ванних кімнат:

  • без фосфатів, хлору, барвників, абразивів, фосфонатів;
  • які не тільки чистять, а й дезінфікують;
  • ефективні проти різних видів забруднень й неприємних запахів;
  • які дбають про збереження поверхні.

Засіб для ванни Proprete можна використовувати для очищення ванн, душових кабін, умивальника та змішувачів. Може виникнути бажання зробити комплексне прибирання, для якого пропонуємо купити засіб для підлоги або універсальний миючий гель, засіб для скла, після якого вікна набудуть неймовірної прозорості, та миючий засіб для кухні. Ми склали набори з догляду за домом, засоби для ванни купити в комплекті з іншими продуктами буде ще вигідніше.


Засоби для ванної та туалету
Засіб для чистки ванної, яким приємно працювати

Гадаєте, вичищати умивальник чи унітаз — це тяжко та неприємно? Спробуйте доглядати за сантехнікою, використовуючи натуральний засіб для чистки ванної.

  • Їх запах не подразнює ваш ніс їдкими випарами хлору.
  • Вони не лишають розводів.
  • З ними не потрібно сильно тиснути на поверхню.
  • Вони легко змиваються після завершення чистки.
  • Після них лишається сповнена свіжості чистота.

Еко миючий засіб для ванної позбавить від бруду, нальоту, відновить білизну сантехнічної поверхні. При наявності лотка для тваринки використовуйте антибактеріальний чистячий засіб для ванної з нашого асортименту, і запах перестане відчуватись. Універсальний засіб для миття ванни підходить для керамічної, емальованої, скляної, акрилової та пластикової поверхні. Скористайтесь екологічними розробками UAmet, надайте своїй ванній кімнаті чистоту, сповнену здоров'я!