Обмін та повернення

Умови обміну або повернення еко хімії Uamet

Інтернет-магазин побутової хімії ЮаМет постійно стежить за цілісністю і терміном придатності продукції, упаковкою замовлення перед відправкою, щоб покупець залишився максимально задоволеним співпрацею з нами. Але ми теж не навмисне можемо зробити помилку.

Умови обміну або повернення еко хімії Uamet

Якщо при отриманні замовлення, ви побачили інший товар, пошкоджену упаковку або брак, виконайте такі дії:

    ➤ Напишіть нам на пошту info@uamet.com.ua про цю проблему або зателефонуйте за одним із номерів, вказаних на сайті.

    ➤ Надішліть фотографію товару, який хочете повернути або обміняти.

    ➤ Наш менеджер ознайомиться з залишеним запитом і запропонує кілька варіантів виходу з ситуації, що склалася в найкоротші терміни.

Якщо отриманий товар не підійшов, ви можете повернути його протягом 14 днів, за умови дотримання статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів».

Юридичні норми повернення або обміну товару в інтернет магазині побутової хімії

    ➤ Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він купувався, якщо товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаним за призначенням.

    ➤ Споживач має право на обмін / повернення товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки, якщо більший термін не озвучений продавцем.

    ➤ Обмін / повернення товару здійснюється, якщо він не був у використанні, обов'язково збережений товарний вигляд і накладна, видана магазином побутової хімії ЮаМет разом із придбаною продукцією.

    ➤ Якщо на момент обміну потрібного продукту немає в продажу, покупець може повернути товар і вимагати назад кошти.

Ми постійно страхуємо замовлення, тому просимо обов'язково перевіряти товар при отриманні від кур'єра або на пошті обраного перевізника. Якщо виявлено пошкодження упаковки або заводський брак, оформляйте акт дефекту на місці.

Безпечна чиста побутова хімія купити на uamet.com.ua легко і швидко. Замовляйте! Ми завжди націлені на покупця і раді надати відповідь на всі ваші запитання!