Засоби для прибирання

Виберіть підкатегорію

140 грн

(2)
Засіб для миття кухні Proprete Кitchen універсальний
Засіб для миття кухні Proprete Кitchen універсальний призначений для миття різноманітних кухонних поверхонь, таких, як столи, стільниці, витяжки, кухо..
Призначення: Для прибирання кухні
Об'єм упаковки: 0,5 л

159 грн

(1)
Засіб для ванної кімнати Proprete Bathroom
Засіб для миття ванної кімнати універсальний Proprete Bathroom з ароматом зеленого чаю призначений для вибагливого миття ванн та душових кабін, ракови..
Призначення: Засіб для ванної кімнати
Об'єм упаковки: 0,5 л

157 грн

Засіб для ванної кімнати Proprete Bathroom без тригера
Засіб для миття ванної кімнати універсальний Proprete Bathroom без тригера з ароматом зеленого чаю призначений для вибагливого миття ванн та душових к..
Призначення: Засіб для ванної кімнати
Об'єм упаковки: 0,5 л

133 грн

(1)
Засіб для миття хромованих поверхонь Proprete Chrome
Рідкий засіб Proprete Chrome спеціально розроблений для миття та делікатного очищення хромованих поверхонь. Завдяки інноваційним рішенням Proprete ..
Призначення: Засіб для миття хромованих поверхонь
Об'єм упаковки: 0,5 л

286 грн

(5)
Універсальний антибактеріальний засіб «Proprete Antibac+»
Засіб призначений для усунення неприємних запахів, антибактеріальної обробки та очищення поверхонь схильних до скупчення бактерій, плісняви та грибк..
Призначення: Прибирання
Об'єм упаковки: 0,5 л
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Хімія для прибирання позбавляє дім від сміття, але чи дійсно вона наводить у ньому чистоту? Формули звичайних засобів сповнені великою кількістю небезпечних компонентів, які потрапляють до організму через органи дихання та шкіру, можуть спричинити подразнення очей, напад алергії і навіть астми. Еко прибирання дому засобами з натуральним складом — альтернатива, націлена на збереження здоров'я. Миючі засоби для прибирання UAmet дозволять повністю та безпечно вичистити:

 • покриття підлоги;
 • вікна, дзеркала та скляні поверхні меблів;
 • ванну кімнату;
 • кухню.

У нас можна купити чистячий еко засіб для будь-якої зони, підтримуючи в ній чистоту нешкідливими продуктами. UAmet самостійно виробляє ці засоби для прибирання, їх екологічність підтверджена маркуванням “Зелений журавлик”, яке визнано у більш ніж 60 країнах світу.

Спробуйте еко товари для прибирання дому!

безпечна побутова хімія для прибиранняВ побутовій хімії мають бути агресивні речовини, інакше вона не буде очищувати — цим твердженням виправдовується включення в склад чистячих порошків та гелів фосфатів, хлору, фосфонатів та інших шкідливих речовин. Наші засоби для прибирання приміщень вироблені із натуральних компонентів. Вони:

 • безпечні для здоров'я;
 • забезпечують антибактеріальний ефект;
 • обережно очищують за рахунок відсутності абразивів;
 • видаляють і бруд, і неприємний запах;
 • не шкодять навколишньому середовищу.

Для легкого вибору миючі засоби для прибирання приміщень в UAmet розподілені по категоріям. В асортименті є спеціальний антибактеріальний спрей Proprete Antibac, який забезпечить вам додатковий захист від бактерій.

Доступні екотовари для дому можна придбати на UAmet

Скільки мають коштувати товари для еко прибирання? UAmet вважає, що їх вартість має бути помірною, тому, виступаючи виробником, ми пропонуємо недорогі засоби для прибирання дому:

 • засіб для кухні, який вичистить плиту, мийку, стільницю;
 • миючі засоби для підлоги, після яких можна буде безпечно ходити босоніж;
 • засіб для скла — при розпорошуванні він не виділяє небезпечних речовин;
 • миючий засіб для ванни — з ним еко прибирання ванної кімнати на туалету почне приносити задоволення.

Засоби для прибирання дому ми поєднали у набори. Купити набір для прибирання — значить вигідніше придбати екотовари для дому, що входять до його складу. Ми склали багато варіантів, намагаючись підібрати товари для еко прибирання під різні потреби.

Дисконтна програма UAmet діє з другого замовлення! Безпечна хімія для прибирання з доставкою, зі знижками, дуже вигідна, особливо у наборах та великого об’єму — почніть використовувати екологічні засоби для прибирання, зробіть свій побут більш безпечним!