Засіб для ванної кімнати Proprete Bathroom без тригера

  • 157 грн

  • Немає в наявності
Виробник: Proprete
Модель: 5-0003
Призначення: Засіб для ванної кімнати
Об'єм упаковки: 0,5 л
Швидке замовлення

Опис

Засіб для миття ванної кімнати універсальний Proprete Bathroom без тригера з ароматом зеленого чаю призначений для вибагливого миття ванн та душових кабін, раковин, плитки, кахлю, змішувачів, пластикових, акрилових, емальованих, фаянсових та скляних поверхонь.

Завдяки інноваційним рішенням Proprete Bathroom ефективно видаляє вапняний наліт та іржу, залишки мила та інших миючих засобів, різні види забруднення, неприємні запахи.

Proprete Bathroom забезпечує антибактеріальний ефект, чистоту та блиск.

Засіб не містить хлору, фосфатів, фосфонатів, барвників, абразивів.

Рекомендації по застосуванню. Перед використанням спробуйте засіб на непомітних ділянках оброблюваної поверхні. Рівномірно розпиліть засіб на поверхню, що очищується, зачекайте 3-5 хвилин та змийте водою. Для очищення складних забруднень додатково протріть губкою або щіткою. В разі потреби процедуру повторити. Після змиття засобу поверхню рекомендовано протерти сухою ганчіркою.

Заходи безпеки. Використовувати тільки за призначенням. Не змішувати з іншими мийними засобами. При потраплянні засобу в очі негайно промити проточною водою. В разі потреби звернутися за медичною допомогою. Не вдихати пари засобу. Під час використання засобу рекомендовано використовувати гумові рукавички. Може викликати подразнення шкіри рук. Не ковтати.

Увага. Не використовувати засіб на виробах з натурального каменю, алюмінію, латуні, гумових виробах, пофарбованих поверхнях.

Умови зберігання. Зберігати окремо від харчових продуктів та в недоступному для дітей місці при температурі +5оС до 35оС та відносній вологості не більше 95%. Захищати від дії прямих сонячних променів.

Відгуки (0)

Написати відгук

Натискаючи кнопку "Надіслати", ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних
    Погано           Добре