Засоби для миття дитячого посуду

89 грн

(1)
Засіб для миття посуду Proprete Baby Care 500 мл
Концентрований бесфосфатний рідкий засіб Proprete Baby Care призначений для ручного миття посуду в холодній та в гарячій воді, як в концентрованому та..
Призначення: Для дитячого посуду
Об'єм упаковки: 0,5 л

677 грн

(2)
Засіб для миття посуду BABY CARE 5 л
Концентрований бесфосфатний рідкий засіб Proprete Baby Care призначений для ручного миття посуду в холодній та в гарячій воді, як в концентрованому та..
Призначення: Для дитячого посуду
Об'єм упаковки: 5 л
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

UaMet потурбується про те, щоб у вас був безпечний засіб для миття дитячого посуду:

  • безфосфатний;
  • з п'ятирівневою системою очищення;
  • з потрійним комплексом ополіскування;
  • такий, що не викликає алергій та подразнень.

Ця рідина для миття посуду дитяча була перевірена Інститутом медицини праці (Національної академії медичних наук) та визнана безпечною. Крім того, наша продукція має маркування “Зелений журавлик”, що свідчить про її екологічність.

Засіб для миття дитячого посуду

Засіб для дитячого посуду з вірним складом

Неприпустимо, щоб на посуді лишались мікроскопічні частки їжі, але видаляти їх агресивними та шкідливими хімічними речовинами теж невірно. UaMet, виробник екологічних товарів, розробляє такі формули своїх побутових засобів, використання яких не несе загроз здоров'ю. Засіб для дитячого посуду лишає по собі виключно чистоту. До складу входить спеціальний комплекс ополіскування, який повністю видаляє засіб для миття дитячого посуду з її поверхні. Формула працює однаково ефективно в теплій та холодній воді.

Миючі для дитячого кухонного начиння у нашому магазині не мають запаху. Якщо купити засіб для миття дитячого посуду, ви точно не отримаєте продукт, запах якого буде присутній на тарілках, склянках, каструлях малюка після їх очищення. Склад у рідин концентрований , якщо розвести засіб для дитячого посуду згідно правил, його витрата буде дуже економічною.


Для миття дитячого посуду тільки найкращі продукти

UaMet розробляв свої еко-товари, турбуючись про здоров'я малюків. В нас можна купити дитячі засоби для прання та спреї для прибирання різних поверхонь дитячої кімнати. Ми вважаємо, що для миття дитячого посуду купити необхідно виключно побутову хімію на натуральній основі. Асортимент сучасних миючих засобів великий, речовини:

  • не токсичні;
  • гіпоалергенні;
  • безпечніта, при цьому,
  • такі, що ефективно очищують, знайдені та використовуються в екологічних побутових товарах.

Приходьте купити засіб для миття дитячого посуду, який має маркування екологічності, що відповідає світовим нормам. З ним фосфати та інші шкідливі компоненті не будуть контактувати з посудом вашої дитини!