Фільтр товарів
Ціна
Бренд
Застосувати
 

Для волосся

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Товарний код: 4-0007 У наявності
Очищаюча маска Est Etoile для волосся пропонує ніжне м'яке дбайливе очищення Вашому волоссю. Для всіх типів волосся. Очищаюча маска Est Etoile для волосся - це інтенсивна маска подвійної дії: очищає і збагачує вітамінами і мікроелементами шкіру голови і волосся. Лікувальна грязь затоки Сив..
20.50 грн
Товарний код: 4-0004 У наявності
Заспокійлива маска Est Etoile для шкіри голови і волосся має загоючий ефект для сухої і чутливої ​​шкіри голови. Заспокійлива маска Est Etoile для шкіри голови і волосся - це незамінний засіб для догляду за сухою і чутливою шкірою голови, схильної до подразнення, почервоніння і лущення. Маска поп..
20.50 грн
Товарний код: 4-0006 У наявності
Маска Est Etoile зволожуюча для фарбованого волосся для природного оновлення для всіх типів волосся. Рекомендується використовувати маску Est Etoile зволожуюча для фарбованого волосся при порушенні структури волосся (фарбування, хімічна завивка, часте використання осветляющих засобів і фена, аміа..
20.50 грн
Товарний код: 4-0005 У наявності
Маска Est Etoile для сухого і пошкодженого волосся живлення і блиск насичує Ваше волосся до самих кінчиків. Маска Est Etoile для сухиго і пошкодженого волосся - це інтенсивна маска для догляду за сухими і пошкодженими волоссям. Живить і відновлює структуру волосся і шкіри голови, захищає від агре..
20.50 грн
Товарний код: 4-0003 У наявності
Відновлююча маска Est Etoile для шкіри голови і волосся - це інтенсивний догляд для всіх типів волосся. Впливаючи на шкіру голови і волосся відновлююча маска Est Etoile для шкіри голови і волосся нормалізує природні обмінні процеси, підсилює приплив крові. Має виражений оздоровчий та відновлюваль..
20.50 грн
Товарний код: 4-0001 У наявності
Збагачена маска Est Etoile для укріплення волосся - це делікатний захист для всіх типів волосся. Збагачена вітамінами і мікроелементами маска Est Etoile для укріплення волосся підвищує опірність шкіри голови від негативного вплива щоденного стресу і несприятливого впливу навколишнього середо..
20.50 грн
Товарний код: 4-0002 У наявності
Ефективна, насичена вітамінами і мінералами живильна маска Est Etoile для шкіри голови і волосся живить, регулює секрецію сальних залоз шкіри, покращує мікроциркуляцію крові, тонізує, забезпечує здоровий і свіжий вигляд волосся. Лікувальна грязь затоки Сиваш, екстракти проса, амаранту та льону, з..
20.50 грн

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iм’я, щоб ми могли звязатися з Вами