Фільтр товарів
Ціна
Бренд
Застосувати
 

Для обличчя

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Товарний код: 4-0011 У наявності
Маска живильна Est Etoile для шкіри обличчя і шиї - це живлення і насичення шкіри обличчя всіх типів. Маска живильна Est Etoile для шкіри обличчя і шиї випускається рідкої консистенції з високим вмістом біологічно активних компонентів, які подібні за структурою з ліпідами шкіри. Маска глибоко ..
19.50 грн
Товарний код: 4-0016 У наявності
Маска-пілінг Est Etoile для шкіри обличчя і шиї це делікатне відлущування. Для всіх типів шкіри. Маска-пілінг Est Etoile для шкіри обличчя і шиї призначена для м'якого поверхневого пілінгу. Делікатно видаляє ороговілі клітини шкіри, не ушкоджуючи капіляри. Насичує шкіру корисними мінералами і..
19.50 грн
Товарний код: 4-0013 У наявності
Маска моделююча Est Etoile для шкіри обличчя і шиї має високий регенеруючий потенціал, ефективно протистоїть процесам старіння шкіри, моделює і робить овал обличчя більш чітким, вирівнює дрібні зморшки, попереджає поява нових. Біологічні речовини лікувальної грязі, гідролізат плаценти і протеїни ..
19.50 грн
Товарний код: 4-0008 У наявності
Грязьова маска Est Etoile для шкіри обличчя і шиї - це інтенсивне очищення для проблемної шкіри обличчя всіх типів. Грязьова маска Est Etoile для шкіри обличчя і шиї м'яко очищає, видаляє ороговілі клітини, заспокоює і відновлює шкіру, має протизапальний ефект. Регулярне застосування забезпеч..
19.50 грн
Товарний код: 4-0014 У наявності
Маска регенеруюча Est Etoile для втомленою шкіри обличчя, оновлення та відновлення. Для всіх типів шкіри. Маска регенеруюча Est Etoile для втомленої шкіри обличчя - це ідеальний засіб для відновлення стомленої і ослабленої шкіри. Покращує колір обличчя, освіжає і тонізує, підтримуючи природний ба..
19.50 грн
Товарний код: 4-0015 У наявності
Тонізуюча маска Est Etoile з ліфтинг-ефектом. Насичення і підтяжка. Для всіх типів шкіри. Тонізуюча маска Est Etoile з ліфтинг-ефектом це ідеальний засіб для профілактики зморшок, для боротьби з першими ознаками вікових змін. Насичує і освіжає шкіру, підвищує її тонус і еластичність, надає шкірі ..
19.50 грн
Товарний код: 4-0012 У наявності
Маска проти зморшок Est Etoile для шкіри обличчя і шиї розгладжує і захищає шкіру обличчя і шиї всіх типів. Дія маски проти зморшок Est Etoile для шкіри обличчя і шиї носить комплексний характер. Маска глибоко зволожує і вирівнює поверхню шкіри, підтримує її гідробаланс, ефективно бореться навіть..
19.50 грн
Товарний код: 4-0017 У наявності
Маска Est Etoile для шкіри з розширеними порами очищає і звужує пори жирного та змішаного типу шкіри. Маска Est Etoile для шкіри з розширеними порами регулює роботу сальних залоз, покращує відтік лімфи, ефективно очищає і звужує пори, зменшує набряклість, вирівнює рельєф і тон шкіри. Поєднання..
19.50 грн
Товарний код: 4-0009 Товар відсутній
Маска очищаюча Est Etoile для шкіри обличчя і шиї глибоко очищає всі типи шкіри. Легка текстура маски очищаюча Est Etoile ніжно очищає шкіру від забруднень. Ідеально видаляє залишки макіяжу і частинки пилу, які проникають глибоко в пори. Нормалізує жирність шкіри, зменшує запалення, звужує пори, ..
19.50 грн
Товарний код: 4-0010 Товар відсутній
Маска Est Etoile для зволоження шкіри обличчя і шиї створена для максимального зволоження і догляду за шкірою обличчя всіх типів. Маска Est Etoile для зволоження шкіри обличчя і шиї інтенсивно зволожує, насичує шкіру киснем і бореться з першими віковими змінами. Грязь сульфидная, топінамбур і ..
19.50 грн

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iм’я, щоб ми могли звязатися з Вами