Велика упаковка

Виберіть підкатегорію

698 грн

(1)
Засіб для миття посуду COMPLEX 5 л
Концентрований бесфосфатний рідкий засіб PROPRETE COMPLEX призначений для ручного миття посуду в холодній та в гарячій воді, як в концентрованому,&nbs..
Призначення: Комплексне для посуду
Об'єм упаковки: 5 л

742 грн

(1)
Порошок безфосфатний Proprete White, 5 кг
Концентрований безфосфатний екологічний пральний порошок на натуральній основі для автоматичного і ручного  делікатного вимогливого прання білих ..
Призначення: Для білих речей
Об'єм упаковки: 5 кг

698 грн

(1)
Засіб для миття посуду MINERALS 5 л
Концентрований бесфосфатний рідкий засіб з мінералами із затоки Сиваш PROPRETE MINERALS призначений для ручного миття посуду в холодній та в гарячій в..
Призначення: Для посуду
Об'єм упаковки: 5 л

680 грн

(3)
Порошок безфосфатний Proprete Universal, 5 кг
Концентрований безфосфатний екологічний універсальний пральний порошок на натуральній основі для автоматичного і ручного делікатного вимогливого пранн..
Призначення: Універсальне автомат
Об'єм упаковки: 5 кг

677 грн

(2)
Засіб для миття посуду BABY CARE 5 л
Концентрований бесфосфатний рідкий засіб Proprete Baby Care призначений для ручного миття посуду в холодній та в гарячій воді, як в концентрованому та..
Призначення: Для дитячого посуду
Об'єм упаковки: 5 л

680 грн

Порошок безфосфатний Proprete Baby Care, 5 кг
Концентрований безфосфатний екологічний пральний порошок на натуральній основі для автоматичного і ручного  делікатного вимогливого прання дитячо..
Призначення: Для дитячих речей
Об'єм упаковки: 5 кг

698 грн

(1)
Рідкий засіб для прання Proprete Universal 5 л
Концентрований безфосфатний екологічний  гель для делікатного комплексного прання різних типів білизни (окрім шерсті та шовку). Нова технологі..
Призначення: Универсальное автомат
Об'єм упаковки: 5 л

690 грн

Порошок безфосфатний Proprete Colour, 5 кг
Концентрований безфосфатний екологічний пральний порошок на натуральній основі для автоматичного і ручного  делікатного вимогливого прання кольор..
Призначення: Для кольорових речей
Об'єм упаковки: 5 кг

698 грн

Рідкий засіб для прання Proprete Baby Care 5 л
Концентрований безфосфатний екологічний  гель для делікатного вимогливого прання дитячої білизни. Для всіх типів тканин (окрім шерсті та шовку) ..
Призначення: Для дитячих речей
Об'єм упаковки: 5 л

680 грн

Порошок безфосфатний Black_and_Dark, 5 кг
Концентрований безфосфатний екологічний пральний порошок на натуральній основі для автоматичного і ручного  делікатного вимогливого прання чорних..
Призначення: Для чорних і темних речей
Об'єм упаковки: 5 кг

720 грн

(1)
Рідкий засіб для прання Proprete Colour 5 л
Концентрований безфосфатний екологічний  гель для делікатного вимогливого прання кольорової білизни.  Для всіх типів тканин (окрім шерсті та..
Призначення: Для кольорових речей
Об'єм упаковки: 5 л

742 грн

Порошок безфосфатний Proprete Wool_and_Silk, 5 кг
Концентрований безфосфатний екологічний пральний порошок на натуральній основі для автоматичного і ручного  делікатного вимогливого прання виробі..
Призначення: Для вовни і шовку
Об'єм упаковки: 5 кг
Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)

Український магазин Еко-товарів UAmet пропонує різноманітну безфосфатну побутову хімію для прання і прибирання від виробника у великій упаковці. Бережіть свій бюджет – купуйте безпечні миючі засоби, яких вам вистачить на довгі місяці і навіть роки!

Пральні порошки і гелі на 5 кг / л – розраховані, в середньому, на 200 циклів прання, адже 1 кг Proprete – це 4,5 кг іншого порошку.

Купити миючий засіб для посуду в 5 л банці – за відгуками наших покупців, забезпечити себе еко продуктом на рік інтенсивного використання.

Обираючи великий обсяг безпечних товарів UAmet, ви економите з користю для свого здоров'я, своїх дітей і домашніх улюбленців!

Еко хімія ЮАмет: купити професійні засоби для прибирання будинку

Прати і мити посуд потрібно постійно, і якщо очищуючий товар закінчується, відкласти нову покупку не можна. Професійні засоби для прибирання будинку в великій упаковці дозволять:

      ➤ вчасно планувати бюджет;

      ➤ надовго забути про витрати на побутову хімію;

      ➤ розуміти, яка кількість залишилася;

      ➤ насолоджуватись чистотою без шкоди для здоров'я, адже продукція еко магазину UAmet не містить фосфатів та інших агресивних компонентів.

купити професійні засоби для прибирання будинку

Наші пральні порошки, гелі та миючі продукти виготовляються під ретельним контролем і дотриманням норм на всіх стадіях виробництва, завдяки чому ви отримуєте безпечну продукцію. Купити засоби для прання та миття посуду відразу у великому обсязі – ефективне усунення з посуду та одягу залишків хімічних речовин, якими ви користувалися раніше, і повний перехід на безфосфатний товар.

Інтернет-магазин побутової хімії ЮАмет: переваги великих упаковок

Використовуючи еко засоби для прання та прибирання у великому обсязі, ви:

  ➤ поліпшите своє здоров'я, усунувши контакт з фосфатами, цеолітами та фосфонатами;
  ➤ збільшите довговічність свого одягу;
  ➤ будете сприяти покращенню екології навколишнього середовища;
  ➤ позбудетеся від необхідності постійно купувати побутову хімію;
  ➤ заощадите значну кількість грошей.

Магазин побутової хімії UAmet гарантує, що велика упаковка безфосфатного миючого продукту і прального порошку значно дешевше аналогічної продукції малого обсягу. Приходьте до нас економити гроші на потрібних для кожного будинку і корисних для вашого здоров'я покупках!

Залишилися сумніви? Телефонуйте нам за номерами, вказаними на сайті, або замовляйте зворотний дзвінок. Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі додаткові питання і допоможуть підібрати найефективніші засоби для прибирання вашого будинку. Ми завжди орієнтовані на покупця, тому обіцяємо найкращий сервіс, оперативну доставку і обмін/повернення протягом 14 днів, якщо товар з якихось причин не підійшов. А для зареєстрованих користувачів у нас розроблена спеціальна дисконтна програма, яка завжди радує приємними бонусами.

Обирайте і замовляйте на uamet.com.ua!