Косметика

21 грн

(1)

Очищуюча маска для волосся, 15 мл

Очищаюча маска Est Etoile для волосся пропонує ніжне м'яке дбайливе очищення Вашому волоссю. Для всіх типів волосся. Очищаюча маска Est Etoile дл..

20 грн

Маска тонізуюча з ліфтинг - ефектом, 15 мл

Тонізуюча маска Est Etoile з ліфтинг-ефектом. Насичення і підтяжка. Для всіх типів шкіри. Тонізуюча маска Est Etoile з ліфтинг-ефектом це ідеальний..

20 грн

Маска регенеруюча для втомленої шкіри, 15 мл

Маска регенеруюча Est Etoile для втомленою шкіри обличчя, оновлення та відновлення. Для всіх типів шкіри. Маска регенеруюча Est Etoile для втомленої ..

20 грн

Маска проти зморшок для шкіри обличчя та шиї, 15 мл

Маска проти зморшок Est Etoile для шкіри обличчя і шиї розгладжує і захищає шкіру обличчя і шиї всіх типів. Дія маски проти зморшок Est Etoile для шк..

20 грн

Маска очищуюча для шкіри обличчя та шиї, 15 мл

Маска очищаюча Est Etoile для шкіри обличчя і шиї глибоко очищає всі типи шкіри. Легка текстура маски очищаюча Est Etoile ніжно очищає шкіру від забр..

21 грн

Маска зволожуюча для фарбованого волосся, 15 мл

Маска Est Etoile зволожуюча для фарбованого волосся для природного оновлення для всіх типів волосся. Рекомендується використовувати маску Est Etoile ..

20 грн

Маска живильна для шкіри обличчя та шиї, 15 мл

Маска живильна Est Etoile для шкіри обличчя і шиї - це живлення і насичення шкіри обличчя всіх типів. Маска живильна Est Etoile для шкіри обличчя і ш..

20 грн

Маска для шкіри з розширеними порами, 15 мл

Маска Est Etoile для шкіри з розширеними порами очищає і звужує пори жирного та змішаного типу шкіри. Маска Est Etoile для шкіри з розширеними порами..

21 грн

Маска для сухого та пошкодженого волосся, 15 мл

Маска Est Etoile для сухого і пошкодженого волосся живлення і блиск насичує Ваше волосся до самих кінчиків. Маска Est Etoile для сухиго і пошкодженог..

20 грн

Маска для зволоження шкіри обличчя та шиї, 15 мл

Маска Est Etoile для зволоження шкіри обличчя і шиї створена для максимального зволоження і догляду за шкірою обличчя всіх типів. Маска Est Etoile дл..

20 грн

Маска - пілінг для шкіри обличчя та шиї, 15 мл

Маска-пілінг Est Etoile для шкіри обличчя і шиї це делікатне відлущування. Для всіх типів шкіри. Маска-пілінг Est Etoile для шкіри обличчя і шиї приз..

20 грн

Маска моделююча для шкіри обличчя та шиї, 15 мл

Маска моделююча Est Etoile для шкіри обличчя і шиї має високий регенеруючий потенціал, ефективно протистоїть процесам старіння шкіри, моделює і робить..

21 грн

Заспокійлива маска для шкіри голови і волосся, 15 мл

Заспокійлива маска Est Etoile для шкіри голови і волосся має загоючий ефект для сухої і чутливої шкіри голови. Заспокійлива маска Est Etoile для шкір..

21 грн

Живильна маска для шкіри голови та волосся, 15 мл

Ефективна, насичена вітамінами і мінералами живильна маска Est Etoile для шкіри голови і волосся живить, регулює секрецію сальних залоз шкіри, покращу..

20 грн

Грязьова маска для шкіри обличчя та шиї, 15 мл

Грязьова маска Est Etoile для шкіри обличчя і шиї - це інтенсивне очищення для проблемної шкіри обличчя всіх типів. Грязьова маска Est Etoile для шкі..

34 грн

Грязьова аплікація профілактика целюліту, 50 мл

Грязьова аплікація Est Etoile профілактика целюліту. М'який активний спосіб корекції ділянок тіла з залишками жиру (талії, живота, стегон), так з..

34 грн

Грязьова аплікація проф. захворювань шкіри, 50 мл

Грязьова аплікація Est Etoile профілактика захворювань шкіри. Показання: рекомендується застосовувати як профілактичний засіб при псоріазі, екземі, д..

34 грн

Грязьова аплікація заспокійлива дія, 50 мл

Грязьова аплікація Est Etoile заспокійла дія. Високомінералізована, природна лікувальна грязь затоки Сиваш, що пройшла всі необхідні клінічні дослідж..

34 грн

Грязьова аплікація активна дія, 50 мл

Грязьова аплікація Est Etoile активна дія - інтенсивна грязьова аплікація з розігріваються ефектом, поліпшує кровообіг і трофіку тканин. Показання: з..

21 грн

(1)

Відновлююча маска для шкіри голови та волосся, 15 мл

Відновлююча маска Est Etoile для шкіри голови і волосся - це інтенсивний догляд для всіх типів волосся. Впливаючи на шкіру голови і волосся відновлюю..
Показано з 1 по 20 із 20 (1 сторінок)