Засоби для прання та прибирання

124 грн

Гель для посудомийних машин Proprete Briliant 1л

p.dline {line-height: 1.7;} Рідкий засіб для миття посуду в посудомийних машинах СуперКонцентрат Proprete Briliant не містить фосфати, фосфон..
Призначення: Для посудомийних машин
Об'єм упаковки: 1 л

102 грн

(1)

Засіб для миття кухні Proprete Кitchen універсальний

Засіб для миття кухні Proprete Кitchen універсальний призначений для миття різноманітних кухонних поверхонь, таких, як столи, стільниці, витяжки, кухо..
Призначення: Для прибирання кухні
Об'єм упаковки: 0.5 л

68 грн

Засіб для миття посуду PROPRETE COMPLEX 500 мл

Концентрований бесфосфатний рідкий засіб PROPRETE COMPLEX призначений для ручного миття посуду в холодній та в гарячій воді, як в концентрованому,&nbs..
Призначення: Комплексне
Об'єм упаковки: 0,5 л
Разом дешевше

205 грн

(1)

Набір "Задоволена посудомийна машина" №1

Склад набору:      Рідкий засіб для миття посуду в посудомийних машинах СуперКонцентрат Proprete Briliant 1 л.   Деталь..
Разом дешевше

388 грн

Набір "Чисто у всьому домі" №5

Склад набору:   PROPRETE UNIVERSAL. Безфосфатний пральний порошок універсальний 1 кг.   Детальніше.   Proprete Minerals. Засіб д..

130 грн

(1)

Пральний порошок PROPRETE White 1 кг

Концентрований безфосфатний екологічний пральний порошок на натуральній основі для автоматичного і ручного  делікатного вимогливого прання білих ..
Призначення: Для білих речей
Об'єм упаковки: 1 кг

136 грн

Рідкий засіб для прання Proprete Universal 1 л

Концентрований безфосфатний екологічний  гель для делікатного комплексного прання різних типів білизни (окрім шерсті та шовку). Нова технологі..
Призначення: Универсальное автомат
Об'єм упаковки: 1 л

115 грн

(1)

Засіб для ванної кімнати Proprete Bathroom

Засіб для миття ванної кімнати універсальний Proprete Bathroom з ароматом зеленого чаю призначений для вибагливого миття ванн та душових кабін, ракови..
Призначення: Засіб для ванної кімнати
Об'єм упаковки: 0.5 л

68 грн

(3)

Засіб для миття посуду PROPRETE MINERALS 500 мл

Концентрований бесфосфатний рідкий засіб з мінералами із затоки Сиваш PROPRETE MINERALS призначений для ручного миття посуду в холодній та в гарячій в..
Призначення: Для посуду
Об'єм упаковки: 0,5 л

158 грн

(1)

Концентрований кондиціонер-ополіскувач "Карпатські полонини"

Концентрований бесфосфатний кондиціонер-ополіскувач для білизни Proprete "Карпатські полонини". З ароматом Карпатських трав.До 50 циклів прання.Для на..
Призначення: Ополіскувач
Об'єм упаковки: 1 л
Разом дешевше

238 грн

Набір "Задоволена посудомийна машина" №2

Склад набору:    Порошок для миття посуду в посудомийних машинах Proprete Brilliant 1 кг.   Детальніше.    Ополіскувач..

123 грн

(1)

Пральний порошок PROPRETE Universal 1 кг

Концентрований безфосфатний екологічний універсальний пральний порошок на натуральній основі для автоматичного і ручного делікатного вимогливого пранн..
Призначення: Універсальне автомат
Об'єм упаковки: 1 кг

136 грн

Рідкий засіб для прання Proprete Baby Care 1 л

Концентрований безфосфатний екологічний  гель для делікатного вимогливого прання дитячої білизни  Proprete Baby Care. Для всіх типів тканин ..
Призначення: Для дитячих речей
Об'єм упаковки: 1 л

111 грн

Засіб для ванної кімнати Proprete Bathroom без тригера

Засіб для миття ванної кімнати універсальний Proprete Bathroom без тригера з ароматом зеленого чаю призначений для вибагливого миття ванн та душових к..
Об'єм упаковки: 0.5 л

67 грн

(1)

Засіб для миття посуду Proprete Baby Care 500 мл

Концентрований бесфосфатний рідкий засіб Proprete Baby Care призначений для ручного миття посуду в холодній та в гарячій воді, як в концентрованому та..
Призначення: Для дитячого посуду
Об'єм упаковки: 0,5 л

162 грн

(1)

Концентрований кондиціонер-ополіскувач "Солодка фантазія"

Концентрований бесфосфатний кондиціонер-ополіскувач для білизни Proprete "Солодка фантазия".До 50 циклів прання.Для натуральних та синтетичних типів т..
Призначення: Ополіскувач
Об'єм упаковки: 1 л
Разом дешевше

403 грн

Набір «Чисто у всьому домі» №1

Склад набору:   Proprete Colour Gel. Рідкий засіб (гель) для прання кольорових речей 1 л.   Детальніше.   Proprete Complex. Засі..

139 грн

(1)

Рідкий засіб для прання Proprete Colour 1 л

Концентрований безфосфатний екологічний  гель для делікатного вимогливого прання кольорової білизни.  Для всіх типів тканин (окрім шерсті та..
Призначення: Для кольорових речей
Об'єм упаковки: 1 л

70 грн

(1)

Засіб для миття посуду з лік. гряззю Maxi Clean 500 мл

Безфосфатний комплексний засіб для миття посуду з лікувальною гряззю затоки Сиваш Proprete Maxi Clean призначений для ручного миття та чищення посуду ..
Призначення: З лікувальною гряззю
Об'єм упаковки: 0,5 л

97 грн

(1)

Засіб для миття хромованих поверхонь Proprete Chrome

Рідкий засіб Proprete Chrome спеціально розроблений для миття та делікатного очищення хромованих поверхонь. Завдяки інноваційним рішенням Proprete ..
Призначення: Засіб для миття хромованих поверхонь
Об'єм упаковки: 0.5 л
Разом дешевше

400 грн

Набір "Чисто у всьому домі" №2

Склад набору:   Proprete Universal Gel. Рідкий засіб (гель) для прання універсальний 1 л.   Детальніше.   Proprete Minerals. Зас..

124 грн

Пральний порошок Proprete Colour 1 кг

Концентрований безфосфатиий екологічний пральний порошок на натуральній основі для автоматичного і ручного  делікатного вимогливого прання кольор..
Призначення: Для кольорових речей
Об'єм упаковки: 1 кг

44 грн

(1)

Рідкий засіб для прання Proprete Universal 300 мл

Концентрований безфосфатний екологічний  гель для делікатного комплексного прання різних типів білизни (окрім шерсті та шовку). Нова технологі..
Призначення: Универсальное автомат
Об'єм упаковки: 0,3 л
Разом дешевше

403 грн

Набір "Чисто у всьому домі" №3

Склад набору:   Proprete Colour Gel. Рідкий засіб (гель) для прання кольорових речей 1 л.   Детальніше.   Proprete Minerals. Зас..
Показано з 1 по 24 із 48 (2 сторінок)

Категорія “Прання та прибирання” нашого магазину еко товарів включає:

  • засоби для прання: рідкі та у формі порошку;
  • плямовивідники;
  • відбілювачі;
  • ополіскувачі;
  • гелі для миття посуду;
  • рідину для очищення та підтримки чистоти у ванній кімнаті, на кухні, на хромованих та інших поверхнях.

Засоби для прання та прибирання дому можна придбати у наборі, такі продукти позначені написом “разом дешевше”, та окремо. Наші продукти екологічні та економічні — концентрований склад дає можливість користуватись ними значно довше, консультант підкаже, на яку кількість циклів розрахований засіб, а відсутність фосфатів та інших шкідливих речовин робить користування ними безпечним для здоров'я.

Засоби для прання та миття дому з турботою про навколишнє середовище

Усі ми бажаємо насолоджуватись чистотою всередині свого дому, відсутністю пилу, забруднень на поверхні кухонної плити, раковини, сяючою підлогою та сантехнікою. Але якою ціною зазвичай досягається ця чистота? Агресивні формули звичайних засобів для прання та прибирання дому містять приховану загрозу, провокуючи появу алергії, подразнень на шкірі, астму. UAmet пропонує екологічні засоби для прибирання!

  • Не токсичні.
  • Такі, що не подразнюють шкіру.
  • Безпечні для речей та поверхонь.

ТМ «Господиня» та Proprete — засоби для прання та прибирання, які UAmet виробляє, мають екологічний сертифікат “Зелений журавлик”, що входить до всесвітньої сітки екомаркування GEN. Цей сертифікат вже біля 20 років є підтвердженням гігієнічності та натуральності продукції в провідних країнах світу. І наш магазин з гордістю пропонує своїм покупцям товари для прання та прибирання найвищої якості.

Якісні та економічні засоби прання та прибирання дому

Окрім натурального ефективного для поставленого завдання складу, наші засоби для прання та миття мають ще одну важливу перевагу — економне використання. Продукція концентрована, значить, рідина для миття посуду відчистить набагато більше брудних тарілок та каструль, порошок розрахований на велику кількість циклів прання, а ретельно вичистивши ванну кімнату на кухню, не потрібно буде бігти за новим засобом. Прання та прибирання стануть біль приємними та подбають про те, щоб ваша стаття витрат на побутові засоби, які потрібні постійно, суттєво зменшилась.

Запрошуємо подивитись каталог продукції, спробувати, наскільки зміниться ваш підхід до прання та прибирання дому завдяки побутовим засобам UAmet. Чистота стане доступнішою та безпечною для всіх членів сім'ї та домашніх улюбленців!