Фільтр товарів
Ціна
Об'єм упаковки
Бренд
Застосувати
 

Пральні порошки

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Товарний код: 1-0014 У наявності
Концентрований безфосфатний екологічний пральний порошок на натуральній основі для ручного делікатного вимогливого прання "ГОСПОДИНЯ". Для всіх типів тканин, окрім шовку та вовни. Нова технологія прання дозволяє отримати результат чистоти і цілісності речей. Поєднання екологічних актив..
24.00 грн
Товарний код: 1-0013 У наявності
Концентрований безфосфатний екологічний пральний порошок на натуральній основі для автоматичного  делікатного вимогливого прання "ГОСПОДИНЯ". . Для всіх типів тканин, окрім шовку та вовни. Нова технологія прання дозволяє отримати результат чистоти і цілісності речей. Поєднання еко..
29.00 грн
Товарний код: 1-0006 У наявності
Концентрований безфосфатний екологічний пральний порошок на натуральній основі для автоматичного і ручного  делікатного вимогливого прання виробів із вовни та шовку. Виготовляється на основі екологічних активних компонентів, містить природні комплексоутворювачі і спеціальні компоненти для до..
101.00 грн
Товарний код: 1-0004 У наявності
Концентрований безфосфатиий екологічний пральний порошок на натуральній основі для автоматичного і ручного  делікатного вимогливого прання кольорових речей. Виготовляється на основі екологічних активних компонентів, містить природні комплексоугворювачі і абсорбенти. Нова формула забезпечує е..
96.00 грн
Товарний код: 1-0005 У наявності
Концентрований безфосфатний екологічний пральний порошок на натуральній основі для автоматичного і ручного  делікатного вимогливого прання чорних та темних речей. Виготовляється на основі екологічних активних компонентів, містить природні комплексоутворювачі та абсорбенти. Спеціально підібр..
95.00 грн
Товарний код: 1-0003 У наявності
Концентрований безфосфатний екологічний пральний порошок Proprete Baby Care на натуральній основі для автоматичного і ручного  делікатного вимогливого прання дитячого одягу. Не містить агресивних ПАВів. Виготовляється на основі екологічних активних компонентів, природних комплексоутворювачів..
95.00 грн
Товарний код: 1-0001 У наявності
Концентрований безфосфатний екологічний пральний порошок на натуральній основі для автоматичного і ручного  делікатного вимогливого прання білих речей. Нова ексклюзивна формула завдяки поєднанню екологічних активних компонентів та кисневого відбілювача дозволяє впоратись зі стійкими забрудне..
101.00 грн
Товарний код: 1-0002 У наявності
Концентрований безфосфатний екологічний універсальний пральний порошок на натуральній основі для автоматичного і ручного делікатного вимогливого прання  для всіх видів тканин (окрім шерсті та шовку). Нова технологія прання дозволяє отримати результат чистоти і цілісності речей. Поєднання еко..
95.00 грн

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iм’я, щоб ми могли звязатися з Вами