Дитячі гелі для прання

179 грн

(1)
Рідкий засіб для прання Proprete Baby Care 1 л
Концентрований безфосфатний екологічний  гель для делікатного вимогливого прання дитячої білизни  Proprete Baby Care. Для всіх типів тканин ..
Призначення: Для дитячих речей
Об'єм упаковки: 1 л

64 грн

(1)
Рідкий засіб для прання Proprete Baby Care 300 мл
Концентрований безфосфатний екологічний  гель для делікатного вимогливого прання дитячої білизни  Proprete Baby Care. Для всіх типів тканин ..
Призначення: Для дитячих речей
Об'єм упаковки: 0,3 л

698 грн

Рідкий засіб для прання Proprete Baby Care 5 л
Концентрований безфосфатний екологічний  гель для делікатного вимогливого прання дитячої білизни. Для всіх типів тканин (окрім шерсті та шовку) ..
Призначення: Для дитячих речей
Об'єм упаковки: 5 л

192 грн

Рідкий засіб для прання Proprete Wool&Silk 1 л
Концентрований безфосфатний екологічний  гель для делікатного вимогливого прання речей із вовни та шовку. Нова технологія прання дозволяє отри..
Призначення: Для вовни і шовку
Об'єм упаковки: 1 л
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Серед очищаючих засобів для одягу найбільш м'яким по своїй дії вважається дитячий гель для прання. Розчинність у рідини вища, ніж у гранул, тому, особливо, якщо ваша пральна машина схильна затримувати потрапляння засобу в барабан, гель для прання дитячих речей забезпечить краще видалення із волокон тканини. Рідкий та гранульований дитячий пральний порошок в UaMet мають однаково безфосфатний склад, спробуйте обидва продукти, визначаючи для себе кращий засіб!

 Дитячі гелі для прання

Які переваги мають рідкі дитячі пральні порошки?

Малеча, навіть не гуляючи на вулиці, примудряється забруднитися так, що величезна кількість одягу накопичується для прання щоденно. Пральний гель дитячий м'яко піклується про чистоту речей. Біо формула, знайдена UaMet, забезпечує вбранню:

  • якісне видалення різного бруду;
  • свіжість без виразного запаху;
  • тактильну м'якість;
  • підвищену зносостійкість за рахунок збереження волокон

та, звісно, гігієнічність та екологічну чистоту.

Наш гель для прання дитячої білизни не має в складі фосфатів, віддушок, інших потенційно небезпечних сполук. Концентрована консистенція гарантує його економічність. Ви можете купити невеликий об'єм — 300 мл та оцінити переваги засобу. З другого закупу починає діяти дисконт, можна буде ще вигідніше гель для прання дитячої білизни купити вже в більшому об'ємі або у складі набору.


Дитячий гель для прання з турботою про одяг та здоров'я малюків

Улюблений костюмчик знову в плямах, залишених брудними долоньками? Гель для прання для дітей поверне виробу колишній вигляд та буде повертати його доти, доки одяг не стане своєму володарю замалий. Жодної алергії, жодної жорсткості, через яку можуть виникнути подряпини — пральний гель дитячий дбає про створення затишку для малюків. Непокоїтись щодо витрати засобу не варто, він економічний. Це ще одна причина концентровані дитячі гелі для прання купити — ви будете знати, що скільки б речей не перебруднив малюк, ви завжди зможете їх відіпрати.

UaMet пропонує побутові засоби власного виробництва, по низьким цінам. Екологічний гель для прання дитячих речей — відмінне рішення з догляду за одягом дитини!