Засоби для підлоги

260 грн

(5)
Універсальний антибактеріальний засіб «Proprete Antibac+»
Засіб призначений для усунення неприємних запахів, антибактеріальної обробки та очищення поверхонь схильних до скупчення бактерій, плісняви та грибк..
Призначення: Прибирання
Об'єм упаковки: 0,5 л
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Скільки зусиль треба докласти, щоб отримати сяючу чистотою підлогу, по якій хочеться не тільки ходити, а й танцювати? Використовуючи натуральний миючий засіб для підлоги, досягти цього нескладно. Ефективна формула, розроблена спеціалістами UAmet, видалить забруднення, залишивши чудово очищену поверхню. І ніякої хімії після прибирання на вашому підлоговому покритті не буде - засіб для підлоги з нашого магазину 100% біорозчинний, агресивних компонентів не містить.

Ефективний та безпечний чистячий засіб для підлоги

За станом підлогового покриття потрібно ретельно слідкувати. На підошвах взуття бактерії попадають до квартири та розповсюджуються по ній. Засіб для миття підлоги повинен:

  • очищувати;
  • дезінфікувати;
  • видаляти неприємний запах;
  • не створювати загрози для шкіри ніг.

Якщо ви любите ходити по дому босоніж, купити засіб для підлоги на натуральній основі необхідно, бо звичайна погано змита хімія може навіть викликати опік. В нас концентровані миючі засоби прибирання підлоги — регулюйте консистенцію у залежності від кількості бруду, який необхідно ліквідувати.

Оптимально, якщо засіб для чистки підлоги містить антибактеріальний комплекс. У ванній кімнаті та коридорі недостатньо зробити вологе прибирання. Очищення покриття в дитячій, особливо поки малюк пересувається поповзом, краще час від часу проводити антибактеріальним засобом для миття підлоги. Також радимо використовувати цей продукт за наявності в домі кішки чи собаки.

Миючий засіб для миття підлоги з задоволенням

Перевагою натуральної побутової хімії є легкість та приємні емоції в процесі користування нею. Якщо купити засіб для миття підлоги з натуральним складом, він:

  • не матиме різкого хімічного запаху;
  • не потребуватиме багаторазового змивання;
  • не створюватиме розводів;
  • не примушуватиме деякий час після його використання носити капці.

Чистячий засіб для миття підлоги має бути безпечним для шкіри ніг. Це означає, що в його складі не має бути хлору та фосфатів, а також абразивів, щоб не зіпсувати підлогове покриття.

Засіб для підлоги можна придбати разом з іншими еко продуктами, створивши набір. Це може бути:

Запрошуємо купити засіб для підлоги в UAmet! Ціна додасть ще один приємний нюанс в загальне задоволення від придбання якісних екологічних товарів для прибирання свого дому!