Універсальний антибактеріальний засіб «Proprete Antibac+»

  • 286 грн

  • Є в наявності
Виробник: Proprete
Модель: 5-0005
Призначення: Прибирання
Об'єм упаковки: 0,5 л
Швидке замовлення

Опис

Засіб призначений для усунення неприємних запахів, антибактеріальної обробки та очищення поверхонь схильних до скупчення бактерій, плісняви та грибків.

А саме: місця утримання тварин (лотки для тварин, посуд, килимки, запахи сечі та фекалій, клітки та ін.), туалет та ванна кімната (ванни, душові кабіни та перегородки, унітази, кахель, сантехнічні вироби та ін.), кухня (робочі поверхні, відра для сміття, обробні дошки, губки для миття посуду та ін.), одяг та взуття (запахи органічного походження).

  • знищує бактерії, плісняву, грибок
  • усуває неприємні запахи після тварин
  • видаляє запах поту на одязі та взутті
  • очищує поверхні від бруду БЕЗПЕЧНИЙ ДЛЯ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА.

100% БІОРОЗЧИННИЙ. БЕЗ ХЛОРУ, БАРВНИКІВ, АБРАЗИВІВ.

Застосування:

рівномірно розпиліть засіб на поверхню, зачекайте 3-5 хвилин та змийте водою. Для очищення складних забруднень додатково протріть поверхню губкою або щіткою. В разі потреби повторити процедуру.

Заходи безпеки:

містить активний кисень! Під час використання засобу рекомендовано використовувати гумові рукавички. Може викликати подразнення шкіри рук. Використовувати тільки за призначенням. Не змішувати з іншими мийними засобами. При потраплянні засобу на шкіру, в очі або слизові оболонки негайно промити проточною водою. В разі потреби звернутися за медичною допомогою. Не вдихати пари засобу. Не ковтати.

Склад:

>5 <25% активний кисень, < 5% неіоногенні ПАР, < 5% аніонні ПАР, оксіетілендіфосфонова кислота, комплексоутворювач, запашник, вода. Обєм: 500 мл

У подарунок до Універсального антибактеріального засобу додаємо:

  • захисна медична маска
  • нітрилові рукавички

Будьте здорові, бережіть себе та рідних!Відгуки (5)

Написати відгук

Натискаючи кнопку "Надіслати", ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних
    Погано           Добре