Засоби для миття посуду

108 грн

Гель для посудомийних машин Proprete Briliant 1л

p.dline {line-height: 1.7;} Рідкий засіб для миття посуду в посудомийних машинах СуперКонцентрат Proprete Briliant не містить фосфати, фосфон..
Призначення: Для посудомийних машин
Об'єм упаковки: 1 л

59 грн

Засіб для миття посуду PROPRETE COMPLEX 500 мл

Концентрований бесфосфатний рідкий засіб PROPRETE COMPLEX призначений для ручного миття посуду в холодній та в гарячій воді, як в концентрованому,&nbs..
Призначення: Комплексне
Об'єм упаковки: 0,5 л

59 грн

(3)

Засіб для миття посуду PROPRETE MINERALS 500 мл

Концентрований бесфосфатний рідкий засіб з мінералами із затоки Сиваш PROPRETE MINERALS призначений для ручного миття посуду в холодній та в гарячій в..
Призначення: Для посуду
Об'єм упаковки: 0,5 л

58 грн

(1)

Засіб для миття посуду Proprete Baby Care 500 мл

Концентрований бесфосфатний рідкий засіб Proprete Baby Care призначений для ручного миття посуду в холодній та в гарячій воді, як в концентрованому та..
Призначення: Для дитячого посуду
Об'єм упаковки: 0,5 л

65 грн

(1)

Засіб для миття посуду з лік. гряззю Maxi Clean 500 мл

Безфосфатний комплексний засіб для миття посуду з лікувальною гряззю затоки Сиваш Proprete Maxi Clean призначений для ручного миття та чищення посуду ..
Призначення: З лікувальною гряззю
Об'єм упаковки: 0,5 л

137 грн

Порошок для посудомийних машин Proprete Brilliant 1 кг

Безфосфатний концентрований  порошок для миття посуду в посудомийних машинах СуперКонцентрат Proprete Briliant. Безфосфатний концентрований&nb..
Призначення: Порошок для посудомийних машин
Об'єм упаковки: 1 кг

80 грн

Ополіскувач для посудомийних машин Proprete Brilliant 500 мл

Ополіскувач для посудомийних машин Proprete Brilliant призначений для ополіскування посуду в посудомийних машинах після основної стадії миття. Опол..
Призначення: Ополіскувач для посудомийних машин
Об'єм упаковки: 0,5 л

482 грн

Засіб для миття посуду COMPLEX 5 л

Призначення: Комплексне для посуду
Об'єм упаковки: 5 л

482 грн

(1)

Засіб для миття посуду MINERALS 5 л

Призначення: Для посуду
Об'єм упаковки: 5 л

468 грн

Засіб для миття посуду BABY CARE 5 л

Призначення: Для дитячого посуду
Об'єм упаковки: 5 л
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)

Український магазин екотоварів UAmet пропонує вам спробувати органічний засіб для миття посуду:

Є стандартні — 500 мл та 1 кг і великі упаковки — 5 л для миття посуду. Натуральність складу — ключова перевага нашої продукції. Рідина для миття посуду часто не повністю змивається з поверхні тарілок та склянок та потрапляє в організм при їх наступному використанні. Еко засоби для миття посуду виключають таку ситуацію. Враховуючи, наскільки інтенсивно ми використовуємо товари для миття посуду, є можливість позбавитись від серйозної погрози здоров'ю.

Безпечний засіб для миття посуду з додаванням корисних компонентів

В UAmet не просто екологічні засоби для ручного миття посуду та посудомийних машин, а побутова хімія для миття посуду, до складу якої були спеціально включені додаткові елементи: лікувальна грязь, мінерали, які:

  • захищають;
  • зволожують;
  • відновлюють шкіру на руках.

Рідкі засоби для миття посуду Proprete чудово вимивають і у холодній воді. Наші концентровані миючі засоби для миття посуду розбавляють 1 до 5, але в деяких випадках, наприклад, відмиваючи жир у холодній воді, еко засоби для миття посуду можна не розбавляти.

Тривалого ополіскування під проточною водою, яке є обов'язковою умовою при використанні звичайної хімії, органічний засіб для миття посуду не вимагає. Якщо ви зробили розчин, достатньо промити 1 раз. Нерозбавлені рідкі засоби для миття посуду через густу консистенцію змиваються повільніше, прополощіть предмети трохи довше.

Як найвигідніше купити засіб для миття посуду?

Пропонуємо декілька можливостей зекономити на покупці побутової хімії для миття посуду!

Ми виробляємо продукцію, тому в UAmet можна замовити еко засіб для миття посуду, ціна якого буде невисокою. Якщо купити велику упаковку, рідина для миття посуду коштуватиме ще дешевше. Ви можете обрати один з готових наборів, до складу якого входить потрібний вам продукт.

Скористайтесь можливістю недорого купити безпечний засіб для миття посуду, зменшивши кількість хімічних речовин, з якими ви контактуєте. Використання органічних товарів для миття посуду знижує загрозу розвитку деяких небезпечних захворювань та в цілому корисне для здоров'я.