Фільтр товарів
Ціна
Об'єм упаковки
Бренд
Застосувати
 

Для миття посуду

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Товарний код: 3-0008 У наявності
..
429.00 грн
Товарний код: 3-0005 У наявності
Безфосфатний концентрований  порошок для миття посуду в посудомийних машинах СуперКонцентрат Proprete Briliant. Безфосфатний концентрований  порошок для миття посуду в посудомийних машинах Proprete Briliant СуперКонцентрат містить систему очищення  та захисту елементів посудомийни..
121.00 грн
Товарний код: 3-0004 У наявності
Безфосфатний комплексний засіб для миття посуду з лікувальною гряззю затоки Сиваш Proprete Maxi Clean призначений для ручного миття та чищення посуду в холодній та в гарячій воді. Proprete Maxi Clean ефективно видаляє жир з керамічних, пластикових, металевих та інших поверхонь. Proprete Maxi C..
104.00 грн
Товарний код: 3-0007 У наявності
p.dline {line-height: 1.7;} Рідкий засіб для миття посуду в посудомийних машинах СуперКонцентрат Proprete Briliant не містить фосфати, фосфонати, хлор, барвники. Завдяки унікальній рецептурі Proprete Briliant гель ефективно видаляє жир та стійкі забруднення, посуд стає найчистішим та бли..
96.00 грн
Товарний код: 3-0006 У наявності
Ополіскувач для посудомийних машин Proprete Brilliant призначений для ополіскування посуду в посудомийних машинах після основної стадії миття. Ополіскувач для посудомийних машин Proprete Brilliant: видаляє залишки основного миючого засобу запобігає появі розводів та плям додає дзеркальн..
71.00 грн
Товарний код: 3-0007 У наявності
..
429.00 грн
Товарний код: 3-0002 У наявності
Концентрований бесфосфатний рідкий засіб з мінералами із затоки Сиваш PROPRETE MINERALS призначений для ручного миття посуду в холодній та в гарячій воді, як в концентрованому,  так і не в концентрованому вигляді. PROPRETE MINERALS це: 5-ти рівнева система очищення потрійний комплекс..
52.00 грн
Товарний код: 3-0001 У наявності
Концентрований бесфосфатний рідкий засіб PROPRETE COMPLEX призначений для ручного миття посуду в холодній та в гарячій воді, як в концентрованому,  так і не в концентрованому вигляді.  PROPRETE COMPLEX це:    5-ти рівнева система очищення    потрійний комплек..
52.00 грн
Товарний код: 3-0003 У наявності
Концентрований бесфосфатний рідкий засіб Proprete Baby Care призначений для ручного миття посуду в холодній та в гарячій воді, як в концентрованому так і не в концентрованому вигляді. Завдяки 5-ти рівневій системі очищення на посуді не залишається залишків їжі, запахів, сам посуд стає блискучим т..
51.00 грн

Швидке замовлення
Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iм’я, щоб ми могли звязатися з Вами