Дитяча побутова хімія

118 грн

Рідкий засіб для прання Proprete Baby Care 1 л

Концентрований безфосфатний екологічний  гель для делікатного вимогливого прання дитячої білизни  Proprete Baby Care. Для всіх типів тканин ..
Призначення: Для дитячих речей
Об'єм упаковки: 1 л

58 грн

(1)

Засіб для миття посуду Proprete Baby Care 500 мл

Концентрований бесфосфатний рідкий засіб Proprete Baby Care призначений для ручного миття посуду в холодній та в гарячій воді, як в концентрованому та..
Призначення: Для дитячого посуду
Об'єм упаковки: 0,5 л

107 грн

(1)

Пральний порошок Proprete Baby Care 1 кг

Концентрований безфосфатний екологічний пральний порошок Proprete Baby Care на натуральній основі для автоматичного і ручного  делікатного вимогл..
Призначення: Для дитячих речей
Об'єм упаковки: 1 кг

38 грн

Рідкий засіб для прання Proprete Baby Care 300 мл

Концентрований безфосфатний екологічний  гель для делікатного вимогливого прання дитячої білизни  Proprete Baby Care. Для всіх типів тканин ..
Призначення: Для дитячих речей
Об'єм упаковки: 0,3 л

468 грн

Засіб для миття посуду BABY CARE 5 л

Призначення: Для дитячого посуду
Об'єм упаковки: 5 л

482 грн

Рідкий засіб для прання Proprete Baby Care 5 л

Концентрований безфосфатний екологічний  гель для делікатного вимогливого прання дитячої білизни. Для всіх типів тканин (окрім шерсті та шовку) ..
Призначення: Для дитячих речей
Об'єм упаковки: 5 л
Разом дешевше

167 грн

Набір "Малюк" №1

Склад набору:   Proprete BABY CARE Gel. Рідкий засіб (гель) для прання дитячих речей 1 л.   Детальніше.   Proprete Baby care. За..
Разом дешевше

157 грн

Набір "Малюк" №2

Склад набору:   PROPRETE BABY CARE. Безфосфатний пральний порошок для прання дитячих речей 1 кг.   Детальніше.   Proprete Baby c..
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

UaMet, український виробник екологічної побутової хімії, пропонує вам придбати безпечні дитячі миючі засоби. Розробляючи їх формули, ми виключили з них усі агресивні компоненти, підібравши натуральний нешкідливий склад. Еко побутова хімія для дітей, купити яку необхідно у цілковитій впевненості, що засоби не викличуть у малюка алергії, призначена для миття дитячого посуду, прибирання підлоги, протирання пилу. В UaMet є все потрібне для комфортного побуту дитини!

Безпечні дитячі засоби — здорове маля, щасливі батьки

Алергії, дерматити, подразнення шкіри, особливо у наймолодших дітлахів, часто є реакцією на агресивні компоненти порошків, рідин для миття посуду та інших чистячих продуктів. Спробуйте біологічний засіб! Дитяча побутова хімія в UaMet:

  • не токсична;
  • не подразнює шкіру;
  • не провокує алергій;
  • ефективна у використанні;
  • економічна у витраті.

Ми гарантуємо, що чистячий засіб дитячий виробництва UaMet є безпечним для здоров'я малюка. Це підтверджено висновком Національної академії медичних наук України та сертифікатом “Зелений журавлик”, який можна отримати, лише показавши, що продукція, на всіх етапах виробництва, відповідає встановленим міжнародним нормам екологічності.

Доступна побутова хімія для дітей з натуральним складом

Користуючись тим, що батьки намагаються відшукати найбезпечніші миючі засоби для дітей, деякі виробники підвищують ціни. В UaMet недорога дитяча побутова хімія! Купити екологічні дитячі засоби для прання, очищення посуду, прибирання — означає попіклуватись про здоров'я маленьких українців, для яких ми ці продукти й створювали.

Окрім помірної вартості, є способи ще збільшити вигідність купівлі. Безпечні дитячі засоби для прання та прибирання представлені в наборах, які входять у спецпропозицію нашого інтернет-магазину “Разом дешевше”. Працює дисконтна програма. Та завітайте у розділ великих упаковок, де дитяча побутова хімія теж наявна.

  • Екологічна;
  • концентрована;
  • без фосфатів, віддушок та фосфонатів;
  • з дбайливим відношенням до речей та предметів;
  • в надійних зручних пакуваннях

побутова хімія для дітей — придбання, потрібне усім батькам. Доглядайте за посудом, одягом, іграшками та кімнатою свого малюка безпечно та ефективно. Спробуйте еко миючі засоби для дітейUaMet!