Дисконтна програма

Український магазин еко товарів UAmet – це безфосфатна побутова хімія для наведення чистоти у будинку і збереження здоров'я кожного покупця. Наш асортимент включає товари для прання та прибирання, миття посуду, догляду за дитячими речами, еко косметику. Ми надаємо якісну, безпечну та чисту продукцію від виробника і намагаємося бути максимально корисними. У тому числі, тішимо оптовиків і постійних клієнтів приємними накопичувальними знижками.

Магазин побутової хімії ЮАмет: умови дисконтної програми

Щоб стати власником накопичувальної системи потрібно знати кілька нюансів. Найважливіше правило – реєстрація на сайті інтернет-магазину еко товарів uamet.com.ua. Ця умова дозволить отримати знижку 3% вже з другого замовлення. Вона прикріплюється до вашого аккаунту та з кожною наступною покупкою буде накопичуватися.

Магазин побутової хімії ЮАмет: умови дисконтної програми

Знижка постійного покупця не підсумовується з іншими акціями магазину побутової хімії. Але під час оформлення замовлення бере участь більша цифра.

Для того, щоб ви залишалися з нами, ми створили три рівня накопичення:

    ➤ 3% надається вже після першої покупки;

    ➤ 5% ви отримаєте, якщо загальна сума замовлень буде перевищувати 10 000 грн;

    ➤ 7% – при загальній сумі покупок від 25 000 грн.

Також можемо призначити знижку відразу з першої покупки при замовленні на певну суму. Замовляйте більше – економте більше. Скооперуйтеся з друзями і близькими і зробіть оптове замовлення, щоб отримати приємний бонус:

    ➤ при замовленні від 10 000 грн – 5%;

    ➤ від 25 0000 грн – 7%.

Така знижка надається тільки при онлайн-замовленні. Замовлення через телефон не рахуються. Покупець обов'язково повинен бути зареєстрований на сайті. Авторизуйтесь, обирайте товар і кидайте його у корзину.

Еко побутова хімія купити на день народження – заощаджуйте 10%

Ми раді привітати вас в цей важливий день і кожному зареєстрованому імениннику подарувати максимально можливу знижку 10%.

Для того, щоб значно заощадити на бажаній покупці, важливо дотримуватися трьох умов:

    ➤ Оформити замовлення на сайті протягом 3 днів до або після дня народження.

    ➤ Вказати в коментарі до замовлення, що у вас день народження.

    ➤ Пред'явити кур'єру документ, що підтверджує цей факт або вислати нам на пошту info@uamet.com.ua фотографію посвідчення водія або паспорта.

Надана знижка не підсумовується з іншими акціями еко магазину побутової хімії. Але при оформленні замовлення використовується більша цифра. UAmet товари для будинку – замовляйте і отримуйте бонуси!

Залишилися питання? Пишіть в месенджер, телефонуйте, замовляйте зворотний дзвінок! Ми з радістю допоможемо кожному покупцеві!