Дитячі пральні порошки

178 грн

(1)
Пральний порошок Proprete Baby Care 1 кг
Концентрований безфосфатний екологічний пральний порошок Proprete Baby Care на натуральній основі для автоматичного і ручного  делікатного вимогл..
Призначення: Для дитячих речей
Об'єм упаковки: 1 кг

680 грн

Порошок безфосфатний Proprete Baby Care, 5 кг
Концентрований безфосфатний екологічний пральний порошок на натуральній основі для автоматичного і ручного  делікатного вимогливого прання дитячо..
Призначення: Для дитячих речей
Об'єм упаковки: 5 кг
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Дитячий пральний порошок — це засіб, якому довіряють не лише прибрати бруд із штанців, футболки або платтячка, а й попіклуватись про те, щоб, надягнувши випраний одяг, малюк не зіткнувся з проявом алергії. Пральний порошок для дитячої білизни повинен мати екологічний склад, безпека якого підтверджена перевірками компетентних органів. Такий дитячий пральний порошок без фосфатів та пав представлено в UaMet!

Якість нашої продукції підтверджена екологічним маркуванням “Зелений журавлик”. Також дитячі порошки для прання та гель для прання дитячої білизни перевірялись Інститутом медицини праці Нац. академії медичних наук України та були визнані безпечними для діток.

 Дитячий пральний порошок без фосфатів

Дитячий пральний порошок без фосфатів — мрія кожної мами

Малюки не можуть не бруднити свій одяг. Кожна прогулянка, кожна їжа призводять до появи нових плям. Безфосфатний пральний порошок для новонароджених дає можливість постійно прати речі, не створюючи малюку погрози зіткнутися з залишками хімічних речовин. Еко порошок для прання дитячої білизни не містить:

  • фосфатів;
  • фосфонатів;
  • віддушок;
  • цеолітів;
  • оптичного відбілювача.

Натуральні дитячі пральні порошки для новонароджених також краще зберігають речі, подовжуючи строки їх носіння, та придають їм м'якість. Ви можете такий дитячий пральний порошок купити у нас, по невисокій ціні!


Гарний пральний порошок для дитячого одягу

Часте прання не сприяє збереженню тканини — тьмяніють кольори речі, розтягуються волокна, фактура грубішає. Безфосфатні пральні порошки дитячі, завдяки не агресивним формулам, дають змогу носити речі довше. М'якість, яку забезпечує тканині якісний біо пральний порошок для дітей, дарує приємні відчуття шкірі, створюючи малюку гарний настрій. А мамі приємно, що пральний порошок дитячих речей так чудово дбає про одяг.

Придбавши дитячий пральний порошок без фосфатів та ПАВ, ви будете впевнені, що він:

  • не токсичний;
  • не викликає почервоніння шкіри;
  • гіпоалергенний;
  • підходить для частого прання;
  • дбає про речі.

Ми пропонуємо концентровані дитячі порошки для прання, ціни — від виробника. Є декілька можливостей зекономити — придбати засіб в наборі, збільшеного об'єму, приймати участь в дисконтній програмі. Еко пральний порошок для прання дитячої білизни значно зменшує частоту появи дерматитів. Малюк зрадіє, що батьки почали користуватись органічною побутовою хімією!