Засоби для скла

286 грн

(5)
Універсальний антибактеріальний засіб «Proprete Antibac+»
Засіб призначений для усунення неприємних запахів, антибактеріальної обробки та очищення поверхонь схильних до скупчення бактерій, плісняви та грибк..
Призначення: Прибирання
Об'єм упаковки: 0,5 л
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Коли світ заглядає в дім через чисту прозору стулку вікна, в квартирі також з'являться відчуття радості та спокою. Вам потрібний миючий засіб для скла, який:

  • ефективно очищує;
  • має екологічно чистий склад;
  • не лишає розводів;
  • покриває поверхню невидимою захисною плівкою;
  • економічний у витраті.

Саме такий засіб для миття скла та дзеркал UAmet пропонує замовити! Антибактеріальна формула ретельно продезінфікує поверхню, лишаючи після чистоту та повну прозорість.


Засоби для скла

Засіб для очистки скла — завжди чисті вікна!

Наскільки це складно — вимити вікно? Більшість змушує себе приступити до очищення своїх вікон кілька разів в теплий сезон. Зазвичай засіб для чистки скла лишає розводи, ідеально прозору поверхню важно отримати. До того ж при розпиленні чистячі засоби для скла можуть потрапити на шкіру, а іноді у ніс та очі, викликаючи неприємні наслідки.

Екологічний миючий засіб для скла та дзеркал не викликає алергії. Звісно, запобіжні заходи потрібні при роботі з будь-якою, навіть натуральною побутовою хімією, але еко засіб для скла купити варто, оскільки контакт із ним, при дотриманні рекомендації виробника, повністю безпечний.

Антибактеріальний продукт, наявний у цьому розділі, входить також у засоби для ванної та туалету, особливо радимо придивитись до нього, якщо у вас є домашній улюбленець. Біо засіб для миття підлоги на натуральній основі, як і засоби для кухні також у продажу – UAmet забезпечить вас повним комплектом побутових засобів для прибирання дому.


Економічний засіб для скла

Площа вікон доволі велика, і якщо в квартирі їх декілька, очищаюча рідина закінчується швидко. Засіб для миття скла із асортименту UAmet концентрований, його вистачає надовго. Навіть якщо ви не збираєтесь кожного тижня повертати своїм вікнам прозорість, засіб для миття скла купити буде корисно. Одного разу спробувавши натуральну хімію, люди починають користуватись нею частіше, оскільки робота з нею:

  • зручна;
  • максимально безпечна;
  • не дратує сильними запахами;
  • не потребує великих зусиль.

Еко засіб для скла та дзеркал дасть можливість з більшою насолодою дивитись у вікно та насолоджуватись краєвидом. І все це з користю для здоров'я!