Набори

Разом дешевше
-5%

282 грн 297 грн

(1)
Набір "Задоволена посудомийна машина" №1
Склад набору:      Рідкий засіб для миття посуду в посудомийних машинах СуперКонцентрат Proprete Briliant 1 л.   Деталь..
Разом дешевше
-5%

539 грн 567 грн

Набір "Чисто у всьому домі" №5
Склад набору:   PROPRETE UNIVERSAL. Безфосфатний пральний порошок універсальний 1 кг.   Детальніше.   Proprete Minerals. Засіб д..
Разом дешевше
-5%

328 грн 345 грн

Набір "Задоволена посудомийна машина" №2
Склад набору:    Порошок для миття посуду в посудомийних машинах Proprete Brilliant 1 кг.   Детальніше.    Ополіскувач..
Разом дешевше
-5%

473 грн 498 грн

Набір «Чисто у всьому домі» №1
Склад набору:   Proprete Colour Gel. Рідкий засіб (гель) для прання кольорових речей 1 л.   Детальніше.   Proprete Complex. Засі..
Разом дешевше
-5%

540 грн 568 грн

Набір "Чисто у всьому домі" №2
Склад набору:   Proprete Universal Gel. Рідкий засіб (гель) для прання універсальний 1 л.   Детальніше.   Proprete Minerals. Зас..
Разом дешевше
-5%

544 грн 573 грн

Набір "Чисто у всьому домі" №3
Склад набору:   Proprete Colour Gel. Рідкий засіб (гель) для прання кольорових речей 1 л.   Детальніше.   Proprete Minerals. Зас..
Разом дешевше
-5%

540 грн 568 грн

Набір "Чисто у всьому домі" №4
Склад набору:   Proprete Universal Gel. Рідкий засіб (гель) для прання універсальний 1 л.   Детальніше.   Proprete Minerals. Зас..
Разом дешевше
-5%

539 грн 567 грн

Набір "Чисто у всьому домі" №6
Склад набору:   PROPRETE UNIVERSAL. Безфосфатний пральний порошок універсальний 1 кг.   Детальніше.   Proprete Complex. Засіб дл..
Разом дешевше
-5%

540 грн 568 грн

Набір "Чисто у всьому домі" №7
Склад набору:   PROPRETE COLOUR. Безфосфатний пральний порошок для прання кольоровіх речей 1 кг.     Proprete Minerals. Засіб дл..
Разом дешевше
-5%

540 грн 568 грн

Набір "Чисто у всьому домі" №8
Склад набору:   PROPRETE COLOUR. Безфосфатний пральний порошок для прання кольоровіх речей 1 кг.     Proprete COMPLEX. Засіб для..
Разом дешевше
-5%

255 грн 268 грн

Набір "Малюк" №1
Склад набору:   Proprete BABY CARE Gel. Рідкий засіб (гель) для прання дитячих речей 1 л.   Детальніше.   Proprete Baby care. За..
Разом дешевше
-5%

254 грн 267 грн

Набір "Малюк" №2
Склад набору:   PROPRETE BABY CARE. Безфосфатний пральний порошок для прання дитячих речей 1 кг.   Детальніше.   Proprete Baby c..
Разом дешевше
-5%

348 грн 366 грн

(1)
Набір "Необхідна парочка"
Склад набору:   PROPRETE COLOUR. Безфосфатний пральний порошок для прання кольорових речей 1 кг.   Детальніше.   PROPRETE WHITE...
Показано з 1 по 13 із 13 (1 сторінок)

Бажаєте придбати набір чистящих засобів для прибирання дому, формули яких не містять фосфатів, хлору та інших агресивних хімічних речовин? Такий набір для дому може включати в себе:

  • засоби для миття посуду руками або для посудомийних машин — з однаково безпечним складом;
  • засіб для ванни та туалету — з антибактеріальними властивостями для покращеного захисту та видалення запахів;
  • чистячий засіб для підлоги — дуже потрібний продукт, який дає можливість безпечно ходити босоніж після прибирання;
  • засіб для скла та дзеркал для їх рівномірного сяючого прозорістю блиску.

Набори для прибирання - придбайте всі потрібні побутові засоби та зекономте

набори безпечної побутової хіміїРазом дешевше — ця формула завжди радує бюджет. Побутова хімія потрібна постійно, вона швидко закінчується, є сенс зробити запас того чи іншого засобу.

Еко набір для прибирання від UAmet потурбується, щоб усе необхідне для гігієни та комфорту дома у вас було. Бажаєте купити засіб для кухні? Подивіться, може порошку лишилось лише на кілька циклів прання? Якщо домовитись з іншою господинею та замовити декілька наборів для прибирання, можна буде порадіти безкоштовній доставці.

Який набір для прибирання обрати?

Ми скомпонували багато різних наборів для вас. Найбільшу кількість засобів вміщує в себе еко набір для прибирання “Чисто у всьому домі”, в ньому є все, щоб кухня, ванна, підлога блищали сяючим затишком чистоти. Є спеціальна пара засобів, призначений для догляду за дитячими виробами, та набір для дому, розрахований на якісну та довгу роботу посудомийних машин.

Чи можна рекомендувати якийсь набір для прибирання? Ціна кожного залежить від складу засобів, комплектність підбирайте в залежності від побутових справ, для яких ці засоби потрібні. Еко набір чистячих засобів — найвигідніше у фінансовому та господарському сенсі придбання. Замовляйте, знайомтеся з нашою продукцією! Ми впевнені, що спробував еко товари UAmet одного разу, ви оціните всі переваги безфосфатних натуральних засобів для прибирання дому та будете користуватись ними постійно!