Набори

Разом дешевше

205 грн

(1)
Набір "Задоволена посудомийна машина" №1
Склад набору:      Рідкий засіб для миття посуду в посудомийних машинах СуперКонцентрат Proprete Briliant 1 л.   Деталь..
Разом дешевше

388 грн

Набір "Чисто у всьому домі" №5
Склад набору:   PROPRETE UNIVERSAL. Безфосфатний пральний порошок універсальний 1 кг.   Детальніше.   Proprete Minerals. Засіб д..
Разом дешевше

238 грн

Набір "Задоволена посудомийна машина" №2
Склад набору:    Порошок для миття посуду в посудомийних машинах Proprete Brilliant 1 кг.   Детальніше.    Ополіскувач..
Разом дешевше

403 грн

Набір «Чисто у всьому домі» №1
Склад набору:   Proprete Colour Gel. Рідкий засіб (гель) для прання кольорових речей 1 л.   Детальніше.   Proprete Complex. Засі..
Разом дешевше

400 грн

Набір "Чисто у всьому домі" №2
Склад набору:   Proprete Universal Gel. Рідкий засіб (гель) для прання універсальний 1 л.   Детальніше.   Proprete Minerals. Зас..
Разом дешевше

403 грн

Набір "Чисто у всьому домі" №3
Склад набору:   Proprete Colour Gel. Рідкий засіб (гель) для прання кольорових речей 1 л.   Детальніше.   Proprete Minerals. Зас..
Разом дешевше

400 грн

Набір "Чисто у всьому домі" №4
Склад набору:   Proprete Universal Gel. Рідкий засіб (гель) для прання універсальний 1 л.   Детальніше.   Proprete Minerals. Зас..
Разом дешевше

388 грн

Набір "Чисто у всьому домі" №6
Склад набору:   PROPRETE UNIVERSAL. Безфосфатний пральний порошок універсальний 1 кг.   Детальніше.   Proprete Complex. Засіб дл..
Разом дешевше

389 грн

Набір "Чисто у всьому домі" №7
Склад набору:   PROPRETE COLOUR. Безфосфатний пральний порошок для прання кольоровіх речей 1 кг.   Детальніше.   Proprete Minera..
Разом дешевше

389 грн

Набір "Чисто у всьому домі" №8
Склад набору:   PROPRETE COLOUR. Безфосфатний пральний порошок для прання кольоровіх речей 1 кг.   Детальніше.   Proprete COMPLE..
Разом дешевше

193 грн

Набір "Малюк" №1
Склад набору:   Proprete BABY CARE Gel. Рідкий засіб (гель) для прання дитячих речей 1 л.   Детальніше.   Proprete Baby care. За..
Разом дешевше

181 грн

Набір "Малюк" №2
Склад набору:   PROPRETE BABY CARE. Безфосфатний пральний порошок для прання дитячих речей 1 кг.   Детальніше.   Proprete Baby c..
Разом дешевше

241 грн

(1)
Набір "Необхідна парочка"
Склад набору:   PROPRETE COLOUR. Безфосфатний пральний порошок для прання кольорових речей 1 кг.   Детальніше.   PROPRETE WHITE...
Показано з 1 по 13 із 13 (1 сторінок)

Бажаєте придбати набір чистящих засобів для прибирання дому, формули яких не містять фосфатів, хлору та інших агресивних хімічних речовин? Такий набір для дому може включати в себе:

Купити набір “Прибирання” - придбати всі потрібні побутові засоби та зекономити

Разом дешевше — ця формула завжди радує бюджет. Побутова хімія потрібна постійно, вона швидко закінчується, є сенс зробити запас того чи іншого засобу.

Еко набір для прибирання від UAmet потурбується, щоб усе необхідне для гігієни та комфорту дома у вас було. Бажаєте купити засіб для кухні? Подивіться, може порошку лишилось лише на кілька циклів прання? Якщо домовитись з іншою господинею та замовити декілька наборів для прибирання, можна буде порадіти безкоштовній доставці.

Який набір для прибирання обрати?

Ми скомпонували багато різних наборів для вас. Найбільшу кількість засобів вміщує в себе еко набір для прибирання “Чисто у всьому домі”, в ньому є все, щоб кухня, ванна, підлога блищали сяючим затишком чистоти. Є спеціальна пара засобів, призначений для догляду за дитячими виробами, та набір для дому, розрахований на якісну та довгу роботу посудомийних машин.

Чи можна рекомендувати якийсь набір для прибирання? Ціна кожного залежить від складу засобів, комплектність підбирайте в залежності від побутових справ, для яких ці засоби потрібні. Еко набір чистячих засобів — найвигідніше у фінансовому та господарському сенсі придбання. Замовляйте, знайомтеся з нашою продукцією! Ми впевнені, що спробував еко товари UAmet одного разу, ви оціните всі переваги безфосфатних натуральних засобів для прибирання дому та будете користуватись ними постійно!