Засоби для прання у великій упаковці

Виберіть підкатегорію

191 грн

(1)
Концентрований кондиціонер-ополіскувач "Карпатські полонини"
Концентрований бесфосфатний кондиціонер-ополіскувач для білизни Proprete "Карпатські полонини". З ароматом Карпатських трав.До 50 циклів прання.Для на..
Призначення: Ополіскувач
Об'єм упаковки: 1 л

742 грн

(1)
Порошок безфосфатний Proprete White, 5 кг
Концентрований безфосфатний екологічний пральний порошок на натуральній основі для автоматичного і ручного  делікатного вимогливого прання білих ..
Призначення: Для білих речей
Об'єм упаковки: 5 кг

680 грн

(3)
Порошок безфосфатний Proprete Universal, 5 кг
Концентрований безфосфатний екологічний універсальний пральний порошок на натуральній основі для автоматичного і ручного делікатного вимогливого пранн..
Призначення: Універсальне автомат
Об'єм упаковки: 5 кг

680 грн

Порошок безфосфатний Proprete Baby Care, 5 кг
Концентрований безфосфатний екологічний пральний порошок на натуральній основі для автоматичного і ручного  делікатного вимогливого прання дитячо..
Призначення: Для дитячих речей
Об'єм упаковки: 5 кг

698 грн

(1)
Рідкий засіб для прання Proprete Universal 5 л
Концентрований безфосфатний екологічний  гель для делікатного комплексного прання різних типів білизни (окрім шерсті та шовку). Нова технологі..
Призначення: Универсальное автомат
Об'єм упаковки: 5 л

690 грн

Порошок безфосфатний Proprete Colour, 5 кг
Концентрований безфосфатний екологічний пральний порошок на натуральній основі для автоматичного і ручного  делікатного вимогливого прання кольор..
Призначення: Для кольорових речей
Об'єм упаковки: 5 кг

698 грн

Рідкий засіб для прання Proprete Baby Care 5 л
Концентрований безфосфатний екологічний  гель для делікатного вимогливого прання дитячої білизни. Для всіх типів тканин (окрім шерсті та шовку) ..
Призначення: Для дитячих речей
Об'єм упаковки: 5 л

680 грн

Порошок безфосфатний Black_and_Dark, 5 кг
Концентрований безфосфатний екологічний пральний порошок на натуральній основі для автоматичного і ручного  делікатного вимогливого прання чорних..
Призначення: Для чорних і темних речей
Об'єм упаковки: 5 кг

720 грн

(1)
Рідкий засіб для прання Proprete Colour 5 л
Концентрований безфосфатний екологічний  гель для делікатного вимогливого прання кольорової білизни.  Для всіх типів тканин (окрім шерсті та..
Призначення: Для кольорових речей
Об'єм упаковки: 5 л

742 грн

Порошок безфосфатний Proprete Wool_and_Silk, 5 кг
Концентрований безфосфатний екологічний пральний порошок на натуральній основі для автоматичного і ручного  делікатного вимогливого прання виробі..
Призначення: Для вовни і шовку
Об'єм упаковки: 5 кг
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)

У цьому розділі нашого інтернет-магазину екологічних товарів представлені засоби для прання в великій упаковці:

  • порошки;
  • гелі;
  • кондиціонери-ополіскувачі.

Об’єм порошків та миючоїрідини дорівнює 5 кг та 5 літрів – цієї кількості засобу вам вистачить надовго – до 200 циклів прання. Об’єм концентрованих кондиціонерів – 1 літр, він розрахований на 50 циклів.

 Засоби для прання у великій упаковці

Наскільки зручно використовувати засоби для прання в великій упаковці?

Велика упаковка порошку, захована у тумбочку чи у спеціальний контейнер для побутової хімії, забезпечуватиме вас відмінним екологічним засобом для прання на протязі багатьох місяців. Порошок упакований у щільний пакет, ми ретельно перевірили матеріал на щільність, бажаючи бути впевненими у належних умовах зберігання. Засіб зручно набирати спеціальною мірною ємністю. 

Гелі для прання у великій упаковці знаходяться у герметичних контейнерах прямокутної форми. Ви можете перелити частину рідини у меншу ємність або скористатися мірним ковпачком. 


Вигідні засоби для прання в великій упаковці

Якщо перерахувати різницю вартості порошку чи іншого засобу у великій упаковці з відповідною кількістю пачок чи пляшок меншого об’єму, різниця у ціні буде суттєвою. Нащо переплачувати? До того ж, купуючи засоби для прання у великій упаковці, ви надовго забезпечуєте себе якісним безпечним порошком чи гелем, який не лише буде дбайливіше, у порівнянні зі звичайною побутовою хімією, очищувати ваш одяг, але й позбавить вашу шкіру від контакту із шкідливими компонентами, які навіть після ретельного полоскання лишаються в речах. Ціни на засоби для прання в великій упаковці в UaMet дуже доступні. Запрошуємо купувати еко побутову хімію з максимальною вигодою для себе!