Пральні порошки в великій упаковці

742 грн

(1)
Порошок безфосфатний Proprete White, 5 кг
Концентрований безфосфатний екологічний пральний порошок на натуральній основі для автоматичного і ручного  делікатного вимогливого прання білих ..
Призначення: Для білих речей
Об'єм упаковки: 5 кг

680 грн

(3)
Порошок безфосфатний Proprete Universal, 5 кг
Концентрований безфосфатний екологічний універсальний пральний порошок на натуральній основі для автоматичного і ручного делікатного вимогливого пранн..
Призначення: Універсальне автомат
Об'єм упаковки: 5 кг

680 грн

Порошок безфосфатний Proprete Baby Care, 5 кг
Концентрований безфосфатний екологічний пральний порошок на натуральній основі для автоматичного і ручного  делікатного вимогливого прання дитячо..
Призначення: Для дитячих речей
Об'єм упаковки: 5 кг

690 грн

Порошок безфосфатний Proprete Colour, 5 кг
Концентрований безфосфатний екологічний пральний порошок на натуральній основі для автоматичного і ручного  делікатного вимогливого прання кольор..
Призначення: Для кольорових речей
Об'єм упаковки: 5 кг

680 грн

Порошок безфосфатний Black_and_Dark, 5 кг
Концентрований безфосфатний екологічний пральний порошок на натуральній основі для автоматичного і ручного  делікатного вимогливого прання чорних..
Призначення: Для чорних і темних речей
Об'єм упаковки: 5 кг

742 грн

Порошок безфосфатний Proprete Wool_and_Silk, 5 кг
Концентрований безфосфатний екологічний пральний порошок на натуральній основі для автоматичного і ручного  делікатного вимогливого прання виробі..
Призначення: Для вовни і шовку
Об'єм упаковки: 5 кг
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Навіть концентровані засоби для прання невеликого об’єму все одно закінчуються доволі швидко. Пральні порошки в великій упаковці звільняють від необхідності постійно робити замовлення. В UaMet в наявності безфосфатні біорозчинні порошки для:

  • білого;
  • чорного;
  • кольорового одягу;
  • делікатних тканин;
  • дитячих речей

та універсального призначення.

Велика упаковка порошку зекономить вам час на замовлення звичайних пачок та збереже гроші. Також ми пропонуємо гелі для прання у великій упаковці.

Яку кількість прання забезпечить велика упаковка порошку?

В UaMet продаються екологічні пральні порошки у великій упаковці по 5 кг. Це концентрати, 1 кг яких розрахований на 165 кг білизни. Кількість циклів, якими вас забезпечить цей продукт, вимірюється сотнями. Є велика упаковка порошку для автоматичного прання та дбайливого ручного очищення примхливих тканин.

Засоби для прання нашого виробництва:

  • зберігають колір;
  • не лишають розводів;
  • відмінно видаляють забруднення;
  • підходять для низьких та високих температур;
  • безпечні для здоров’я. 

Наші пральні порошки в великій упаковці можна використовувати для очищення дитячих речей. Фосфати, цеоліти та інші хімічні сполуки, які використовуються у звичайних порошках, в торгівельних марках UaMet відсутні. Обираючи велику упаковку порошку Proprete, ви обираєте екологічність та якість по відмінній ціні, піклуєтеся про власне здоров’я та безпеку рідних, зменшуєте забруднення навколишнього середовища. 

Оформивши замовлення в UaMet вдруге, покупці отримують дисконт, і велика упаковка порошку буде коштувати ще менше!