8 секретів користування посудомийною машиною.

10.04.2021

Посудомийна машина – однозначно один з найкорисніших винаходів сучасності.

Величезну кількість часу та зусиль можна заощадити завдяки цьому пристрою та приділити більше уваги собі та своїй сім'ї.

Та варто пам'ятати, що кожна одиниця техніки потребує особливого індивідуального підходу, задля довгого та якісного користування, тож в першу чергу слід приділити увагу інструкції з використання.


Ми підготували для вас корисні поради, які принесуть максимум користі та легкості у користуванні вашою посудомийною машиною.


1.     Не перезавантажувати прилад.

У характеристиці до посудомийної машини вказано приблизну кількість комплектів посуду, які можна завантажувати за 1 цикл. Число може бути від 9 до 16. Обов'язково звертайте увагу на це.


2.     Не використовувати не спеціалізовані засоби.

Для миття кухонного посуду в посудомийній машині потрібно користуватися тільки засобами прямого призначення. Особливу увагу також потрібно приділити дозуванню.


3.     Очищати попередньо посуд.

Перед завантаженням посуду не обов'язково його мити, буде достатньо гарно зчистити залишки їжі, адже вони можуть значно вплинути на роботу вашої посудомийки.

Якщо після завантаження ви не збираєтесь одразу користуватися посудомийкою, краще ввімкнути програму «Полоскання», щоб на посуді не залишилось неприємного запаху.


4. Не мити посуд, не призначений для посудомийки.

Є види посуду, які категорично не можна мити в посудомийній машині. Це вироби з дерева, столові прилади, прикрашені перламутром або деревом, кришталеві сервізи.

Подібні речі можуть не тільки втратити привабливий вигляд, а і пошкодити посудомийку.


5. Правильно розставляти посуд.

Тарілки виставляйте знизу – в цьому місці струмені води найдужчі.

Великі речі потрібно виставляти по боках та під нахилом.

Ножі варто опускати лезами донизу, як і миски та чашки, які також слід виставляти обличчям донизу, або під нахилом, щоб у них не накопичувалась вода та засоби для миття.

Вироби з пластику краще розташовувати на верхній сітці, щоб вони не зіпсувались під впливом високих температур.


6. Не забувати доглядати за приладом.

Періодично потрібно очищати фільтри та ущільнювальні прокладки. Для цього буде достатньо проточної води та щітки.

Для усунення неприємних ароматів та забруднень, внутрішні частини варто протирати ганчіркою змоченою в оцті.

Періодично запускайте посудомийну машину порожньою, щоб вода могла очистити всі запчастини приладу.


7. Подбати про ополіскувач.

Особливу увагу радимо приділити саме ополіскувачу, який варто використовувати для кожного циклу миття посуду, не залежно від основного засобу для миття, порошку, таблеток чи гелю.

Бажано використовувати засоби для миття та ополіскувачі одного виробника. Як показує досвід та відгуки користувачів, такий варіант – найефективніший.


8. Використовувати спеціальну сіль.

Якщо ви зовсім нещодавно стали власником посудомийної машини, то можете не знати, що також потрібно використовувати спеціальну сіль, котру ще називають регенеруюча.

Вона призначена для пом'якшення води та запобігання утворенню накипу. Звичайну кухонну сіль використовувати в жодному разі не варто, від регенеруючої вона відрізняється розміром гранул та якістю очищення.

Сіль для посудомийних машин відновлює запас натрію в іонообміннику: спеціальному пристрої, який відповідає за пом'якшення води. Іонообмінник містить спеціальну смолу, яка притягує до себе іони металів і не дає їм випасти в осад та утворити накип. З часом смола вже не може впоратися зі своїми завданнями, а завдяки солі вона відновлює свій ресурс.


Використовуючи засоби для посудомийної машини Proprete Brilliant ви отримуєте якісну, екологічну продукцію, перевірену роками, головна задача якої – бездоганно виконувати свої функції з миття посуду та догляду за посудомийню машиною зсередини.


Отже, наскільки довго та якісно буде служити вам прилад залежить не тільки від виробника та комплектуючих, а і від вашого відношення та якості засобів для миття.