14.01.2022

Дитяча побутова хімія – незамінна річ у побуті для молодих мам і тат. Адже дуже важливо не тільки підібрати правильний одяг, пляшечки та посуд, але й правильно за цим усім доглядати, щоб ви точно..

Детальніше
14.01.2022

Засоби для прання купити стало нашою рутиною в побуті, над якою ми майже не замислюємося. Однак зазвичай не враховують, що засоби для прання діляться на дві категорії: це гелі або порошки для самої..

Детальніше
13.01.2022

Наявність посудомийної машини – справжнє щастя кожної сучасної людини. Це один із тих видів побутової техніки, який максимально звільняє час, а також зусилля. Нам більше не потрібно як нашим батькам..

Детальніше
13.01.2022

Засоби для ванни та туалету – необхідна у побуті кожного річ. Часом, у нас йде дуже багато сил під час прибирання, щоб повернути колишній блиск усім кахельним поверхням, хромованим деталям та..

Детальніше
11.01.2022

Відбілювач для білизни – вже звичний і незамінний засіб у побуті від якого неможливо відмовитись. Воно щоразу рятує манжети шкільних сорочок від ручок, що потекли, улюблені білі блузи від плям після..

Детальніше
11.01.2022

Прибирання скляних поверхонь – завжди трудомістка та ресурсовитратна справа. У той же час це необхідна частина домашніх обов'язків, адже брудні вікна та дзеркала здатні зіпсувати враження про весь..

Детальніше
11.01.2022

Прання дитячих речей потребує уваги та відповідальності. Очищаючи від плям плаття або шортики, ви повинні пам'ятати, що ніжна шкіра дитини дуже чутлива до будь-яких подразників. Сьогодні мами все..

Детальніше
04.01.2022

Фахівці рекомендують уважно ставитись до вибору миючих засобів. Поки ви миєте посуд без рукавичок, ви можете навіть не підозрювати, наскільки згубно побутова хімія впливає на ваш організм. Інтернет..

Детальніше