Засіб для миття посуду: як мити посуд безпечно для здоров'я?

28.08.2021

Якщо ви дійсно любите мити посуд - швидше за все ви з іншої планети :)

З "ручним" миттям посуду у своєму житті стикається кожен, навіть щасливий власник посудомийної машини. І хоч би як ми умовляли себе і не намагалися медитувати під час цієї справи - навряд чи це можна назвати улюбленим заняттям.


Поради від еко магазину ЮАмет – як зробити миття посуду кращим!

Засіб для миття посуду від ЮАмет

Як помити посуд руками швидко, якісно, ​​без шкоди для шкіри рук та для кухонного приладдя? Елементарно – необхідно правильно організувати процес:

1. Жодних "хмарочосів" у раковині. Не накопичують гори брудного посуду, адже один її вид позбавить будь-якого бажання братися до справи. А якщо несподівано зайдуть гості – знайти чашки та ложки для чаювання у горі брудного посуду – і ще квест! Крім того, при миття посуду вам знадобиться деякий вільний простір для маневру. Тому краще – тримати раковину наповненою до половини. у цьому випадку у вас буде достатньо місця, щоб вільно взяти, помити та сполоснути посуд.

2. Деякі предмети мийте відразу під час приготування їжі. До них відносяться обробні дошки, терки, друшляк, насадки блендера або кухонного комбайна, деталі м'ясорубки, лопатки тощо. Якщо їх помити відразу, потім не доведеться докладати надмірних зусиль і витрачати багато часу на віддирання залишків їжі і гора посуду в кінці дня буде значно менше.

3. Зберіть весь мийний посуд в одній області стільниці або обіднього столу. Так ви митимете всі предмети один за одним замість того, щоб бігати по кухні в пошуках чогось, що ще можна помити. Вийміть посуд, що накопичився з мийки та розсортуйте за категоріями. Брудний посуд не варто збирати в стоси, хоч це й економить місце. В крайньому випадку можна використовувати як захисний шар між тарілками поліетилен. Розташуйте в порядку миття, що буде описано далі.

4. Підготуйте все необхідне миття. Це не тільки миючі засоби та губки, а й фартух, гумові рукавички, йоржики та щітки. Розстеліть рушник, на який ви викладатимете чистий посуд. Якщо в будинку немає гарячої води – її слід нагріти, адже застосування гарячої води набагато підвищує якість миття посуду та краще змиває засоби для миття.

5. Зчистіть залишки їжі в смітник. Туди можна акуратно утилізувати жир. Його не можна зливати в каналізацію, при застиганні він утворює пробку і ризикуєте отримати потоп.

6. Встановіть необхідну температуру води. Воду для миття посуду краще використовувати гарячу – 50-60 градусів. У холодній воді миючий ефект знижується. Але є й винятки: фаянсовий посуд та кришталь. Їх слід мити лише теплою водою. Гаряча вода руйнує глазур на фаянсі, а кришталь від неї темніє. Також гарячу воду "не любить" пластмасовий посуд.

7. Економним чином: мити посуд в наповнений мильною водою раковині або тазику. Так ви заощаджуєте і водні ресурси, і миючий засіб. Наповніть чисту раковину водою потрібної температури до половини. Поки вода ллється, розчиніть у ній столову ложку. засоби для миття посуду PROPRETE COMPLEX, або PROPRETE MINERALS. Так ви отримаєте густу піну та гарний мильний розчин.

8. Послідовність, в якій оптимально мити посуд. Попри поширену думку, спочатку потрібно вимити менш забруднені вироби. Тільки після цього можна спробувати відмити від серйозних забруднень та жиру каструлі, миски та сковороди. Якщо спочатку про все не подбати, в результаті миття посуду можна забруднити всю кухню. Через це доведеться ще й витрачати час на те, щоб упорядкувати приміщення.

Засіб для миття посуду

Правильний порядок миття посуду виглядає так:

  • каструлі та сковорідки: після них вода буде брудною і жирною, тому їх залишаємо наостанок. Якщо їжа пригоріла – залиште посуд відмокати хвилин на 10-15.
  • склянки та чашки
  • тарілки
  • салатники
  • столове приладдя (Ножі безпечніше мити з не заточеного боку, не забувайте їх на дні раковини - у брудній воді ножі легко не помітити і поранитися.

9.Слідкуйте за чистотою губок, ганчірок і щіток, міняйте їх вчасно. Якщо в процесі вода стала дуже брудною - варто її замінити. 10. Хороша музика - відмінний спосіб задати миттю посуду темп і часові рамки. Адже підсвідомо вам завжди хотітиметься покінчити з усім до того, як закінчиться пісня. Недарма є такий вислів: "Проблем немає. Є невірно підібраний плейлист. " Щоб не нудьгувати у справі, увімкніть улюблену музику, аудіокнигу або серіал.

11.Полоскання. Після миття посуду в миючому розчині її необхідно 2-3 рази прополоскати чистою водою. Використовуйте гарячу проточну воду, тому що холодна залишить розлучення і не змиє деякі хімічні елементи з поверхні. Але якщо ви використовуєте екологічні миючі засоби для посуду PROPRETE - вони чудово змиваються навіть у холодній воді і не шкодять природі.

12.Сушка посуду. Не варто витирати чисті вироби рушником, краще використовувати сушарку або просто розкласти предмети на вафельному рушнику. Це допоможе запобігти появі розлучень та подряпин на матеріалі. Вимитий посуд можна виставити на сушарку, можна розкласти на рушник догори дном. У другому випадку важливо, щоб рушник був чистим, оскільки на брудному велика ймовірність існування шкідливих мікроорганізмів. Посуд повинен добре просохнути протягом 30-60 хв.

І наостанок - якщо ви не любите користуватися гумовими рукавичками, але хочете, щоб шкіра на ваших руках була зволоженою і молодою, а нігті після миття посуду - залишалися здоровими і міцними - віддайте перевагу миючому засобі Proprete Maxi Clean. Це безфосфатний комплексний засіб для миття посуду з лікувальним брудом затоки Сиваш, який дбайливо доглядає ваші ручки!


Втомилися від хімії? РІШЕННЯ Є - КУПИТИ ЕКО ЗАСІБ ДЛЯ МИТТЯ ПОСУДУ UAMET!

Ми спеціалізуємося тільки на безпечних та безфосфатних екозасобах для миття посуду. Купуючи нашу продукцію, ви можете бути абсолютно впевнені в їхньому дбайливому впливі на здоров'я!

Магазин побутової хімії Юамет гарантує:

  • У нас ви можете купити еко засіб для миття посуду без хімікатів, таких як фосфати, хлор, штучні ароматизатори та барвники;
  • Еко, що миє для посуду, ідеально усувають навіть найсильніші забруднення та плями.
  • Продукція не тестується на тваринах.

Всі еко засоби для миття посуду ви можете знайти на нашому сайті uamet.com.ua.