Прання речей у пральній машині засобами побутової хімії
Прання речей у пральній машині вже давно стало звичайною справою. Дуже спокусливо вкинути весь вміст свого кошика для білизни в пральну машину, вибрати ту саму програму, що й завжди, зачинити дверцята і сподіватися на краще. Але такий підхід не є найкращим для вашого пристрою і, звичайно, для вашого одягу. На щастя, цей посібник призначений для того, щоб ознайомити вас з оптимальним способом завантаження пральної машини, який забезпечить якісне прання та дбайливий догляд за одягом.
А чи задумувались ви, як правильно прати, завантажувати пральну машину та які засоби побутової хімії використовувати?
Запам'ятайте ці прості правила та назавжди позбудьтесь несподіванок під час прання.
Сортуйте речі
Для кращого та якісного прання речі потрібно сортувати за кольорами на:
◸кольорові (яскраві та пастельні),
◸білі (світлі та світло-сірі),
◸чорні (темні та чорні).
Прання таким чином, допоможе зберегти колір речей та запобігти потемнінню світлих речей. Також потрібно перевіряти кишені, витягнути все з них, застібнути г'удзики, застібки та блискавки. Для шкарпеток, спідньої білизни та дрібних речей краще придбати спеціальні мішки для прання, так речі не пошкодяться і виймати їх з пральної машини буде зручніше.
Також, обов'язково, звертайте увагу на етикетку з інформацією по догляду за річчю, як правильно прати та сушити.
Правильно завантажуйте
◸Не потрібно всі речі завантажувати одночасно та щільно утрамбовувати, адже від цього безпосередньо залежить якість самого прання та термін служби пральної машини.
◸Найефективніший спосіб – це завантаження речей в барабан пральної машини на 80%, не беручи до уваги особливі програми прання про які ви можете більш детально дізнатись у посібнику користувача до вашого пристрою.
◸Недостатнє завантаження барабану пральної машини, також не є коректним: кількість води, електроенергії та прального засобу використовується як на звичайний цикл прання.
Правильна кількість засобу побутової хімії для прання
На кожному засобі для прання обов'язково вказана чітка інструкція з його використання. Кількість засобу залежить від кількох факторів: кількість речей на цикл, складність забруднення, жорсткість води та сам вид засобу для прання.
Речі з плямами та дуже забруднені слід завчасно обробити спеціальними засобами, для виведення плям, відбілювачами та за інструкцією підготувати до прання у пральній машині, або ж випрати вручну. Зверніть увагу, що жорсткість води у різних регіонах відрізняється. Чим жорсткіша вода, тим більше засобу для прання доведеться використати.
Проте варто починати з найменшого дозування, вказаного в інструкції до прального засобу, та поступово збільшувати, за потреби.
Тож лише сортування речей та правильнгоо завантаження пральної машини - не достатньо. А користуючись всіма трьома порадами, ви на тривалий час збережете бездоганний вигляд ваших речей та термін служби пральної машини.