Турбота про найдорожчих: дитячі засоби для прання
Поява малюка в родині – диво, яке приносить багато щастя, ніжності і турботи. Разом з цим, молоді батьки стикаються з купою переживань за безпеку і здоров’я маленької людини.
У перші місяці життя організм немовляти пристосовується до нових умов. Зокрема, значне навантаження припадає на органи травлення та шкіру дитини. Адже після народження організмові дитини необхідно пристосуватися до повітряного середовища, насиченого мікроорганізмами. Однією з головних проблем для більшості немовлят в перші місяці життя є схильність до алергії на їжу, запахи, побутову хімію.
Як обрати дійсно безпечну побутову хімію для догляду за дитячим одягом та посудом?
Особливості дитячої шкіри:
Шкіра новонародженого тонка, епідерміс складається лише з 3-х шарів (у дорослої людини їх 5), тому легко вбирає речовини з продукції, з якою контактує (крем, мило, шампунь, вологі серветки, пральні порошки).
Зв'язок між дермою і епідермісом нетривкий, тому на шкірі легко утворюються пухирці, набряки і подразнення від взаємодії з алергенами та хімічними речовинами (ПАР, ароматизатори, метали, антибіотики, формальдегід, хлор, фосфати, ароматичні віддушки, силікони, сульфати та ін.).
Незначний власний жировий шар шкіри легко руйнується при контакті з агресивними компонентами (ПАР, фосфати, спирти).
У дитячій шкірі – велика кількість води і багато судин з тонкими проникними стінками. У поєднанні з незрілістю імунної та центральної нервової системи це створює умови для шкірних алергічних реакцій, котрі протікають більш бурхливо, ніж у дорослих.
Поради, щодо вибору та використання дитячого прального порошку:
✔ До 3-х років слід використовувати тільки сертифікований дитячий порошок та ретельно вивчати його склад.
✔ Батькам маленьких діток потрібно і свої речі прати з дитячим порошком, оскільки малюки багато часу проводять на руках і тісно контактують з одягом дорослих.
✔ Обираючи ЕКО порошок, знайдіть на упаковці сертифікований значок екологічної безпеки. Таке маркування авторитетно підтверджує екологічність сировини.
✔ Рівень ПАР в пральному порошку повинен бути не вище 5%. ПАР або поверхнево-активні речовини потрібні порошку, щоб проникати в жирові плями на тканині, розчиняти їх, а потім йти у воду, забираючи з собою бруд. Для безпеки здоров'ю малюка необхідно ретельно вивести ПАР з волокон тканини.
✔ Найдовше ПАР затримуються у вовняному і бавовняному одязі.
✔ Оцінити рівень ПАР в порошку можна за кількістю піни: чим її більше, тим більша кількість ПАР.
✔ Обирайте порошки без фосфатів, фосфоритів, фосфонатів. Фахівці вважають, що ці речовини роз'їдають жирову плівку шкіри, підсилюють всмоктування, а з ним і токсичність ПАР.
✔ Засоби для прання у вигляді гелю зручні тим, що, на відміну від порошків не створюють пил, котрий може потрапити в дихальні шляхи і нерідко провокує кашель та алергію. Крім цього, гелі складаються з більш дрібних частинок, які краще розчиняються і потім добре вимиваються з тканин.
✔ Використовуйте рекомендовану кількість засобу на певну вагу білизни, щоб і одяг був чистий, і надлишок порошку не залишився на тканині.
✔ Не варто надто щільно завантажувати одягом пральну машинку – це зменшує якість прання і порошок погано виполіскується.
✔ Обирайте декілька циклів додаткового полоскання (особливо для натільної білизни, а також якщо ваш малюк має схильність до алергії).
БАЖАЄТЕ КУПИТИ ПОБУТОВУ ХІМІЮ ДЛЯ ДІТЕЙ UAMET? МИ З РАДІСТЮ ДОПОМОЖЕМО ОБРАТИ ПОТРІБНИЙ ЗАСІБ!
UAmet пропонує якісні та екологічні пральні порошки та гелі для дітей. У них немає фосфатів, цеолітів, фосфонатів, віддушок та оптичних відбілювачів.
Порошок та дитячий гель для прання серії Baby Care були перевірені Інститутом медицини праці Національної Академії медичних наук України, та отримали висновок про їх безпеку. Також засоби для прання дитячої білизни марковані “Зеленим журавликом” — міжнародно визнаним знаком екологічності продукції.